Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Poppy Playtime Chapter 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Bağımsız korku hayranları için uzun bir bekleyişin ardından, Poppy Playtime Chapter 2 sonunda geliştirici MOB Games'den resmi bir çıkış tarihi aldı.

Poppy Playtime Chapter 2 çıkış tarihi sızdırıldı haberi yapmıştık ancak geliştirici bizi şaşırttı ve o tarih biraz saptı. MOB Games, son birkaç yılın en popüler bağımsız korku oyunlarından birinin merakla beklenen devamı olan Poppy Playtime Chapter 2’nin çıkış tarihini nihayet duyurdu.

Poppy Playtime Chapter 2, oyuncu hala gizemli Playtime Co. fabrikasında hapsolmuş haldeyken, doğrudan ilk oyunun hikayesinden devam edecek. Poppy Playtime Chapter 1, oyuncunun bir sandık tarafından ezilen ve bir iskeleden düşen Huggy Wuggy’nin ölümcül pençesinden kaçmasıyla sona eriyordu. Poppy Playtime Chapter 2, orijinal oyundan çok daha uzun sürecek.

Poppy Playtime Chapter 2 Çıkış Tarihi

Poppy Playtime Chapter 2 Çıkış Tarihi
Poppy Playtime Chapter 2 çıkış tarihi 5 Mayıs 2022.

Huggy Wuggy görevden alındı ancak Poppy Playtime oyuncularının örümcek benzeri bir yaratık olan yeni oyunda Mommy Long Legs ile yüzleşmesi gerektiğinden kasabada yeni bir canavar olacak. İlk bölüm, oyuncunun Poppy bebeğini kutusundan çıkarması ile sona erdi ve bir sonraki bölümün olaylarına nasıl etki edeceği belli değil.

Poppy Playtime Chapter 2 çıkış tarihi 5 Mayıs Perşembe günü olarak açıklandı. Oyun Steam üzerinden PC için piyasaya sürüleceğinden, Poppy Playtime hayranları oyunun bir sonraki bölümünü deneyimlemek için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Mommy Long Legs ve trenin görüldüğü Chapter 2 fragmanı ise Twitter‘dan paylaşıldı.

Huggy Wuggy’nin geri dönüp dönmeyeceği belli değil ancak popülaritesi bir şekilde geri dönme şansı yüksek. Oyuncu ayrıca, her şeyi kabloları asmaya gerek kalmadan uzaktan güç aktarmalarına izin veren Green Hand ile yeni araçlara erişebilecek ve Blue Hand’i boşluklardan atlamak ve yeni alanlara inmek için bir kanca olarak da kullanabilecek. Poppy Playtime Chapter 2 çıkış tarihi açıklamasıyla Steam sayfası da güncellendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

5 Yorum

 1. Anonim

  😻😻😻😁

  0
  0
  Cevap
 2. Orhan Berat Aydın

  Benim yorum da tek istediğim şeyimin çabuk çıkması bir dakikada çıkmasını istiyorum

  0
  0
  Cevap
 3. Anonim

  10 dakika çıkması mecbur mu bana söyleyin

  0
  0
  Cevap
 4. Anonim

  Günlerdir bekliyorum ama chapter 2 çıkmıyor sizin çıkarmanız olmuyor mu acaba

  0
  0
  Cevap
 5. Anonim

  Egemen

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.