Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PoP: The Lost Crown Yüksek Kontrast Moduna Sahip Olacak

Prince of Persia: The Lost Crown için yeni detaylar ortaya çıkıyor. Açıklanan bilgilere göre oyun ilk yüksek kontrast moduna sahip Ubisoft projesi olacak.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan platform aksiyon macera oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan bilgilere göre oyun, geliştirici ekibin ilk yüksek kontrast moduna sahip projesi olacak. Bir dizi yeni özellikle beraber tasarımsal anlamda iyi işler başarmayı hedefleyen yapım, 2.5D metroidvania deneyimi sunmayı hedefliyor.

Prince of Persia serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım, seriye başka bir yön getirmeye hazırlanıyor. Üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip seri oyunlarından sonra bu yapım tamamen yandan görünümlü platform deneyimine sahip durumda. Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda gelişmiş erişilebilirlik seçenekleri, anlık olarak basmanız gereken platform unsurları, ilgi çekici düşmanlar, yüksek çözünürlük ve daha fazlası yer alıyor.

The Lost Crown Yakında Geliyor

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilme aşamasında bulunan bu yapım için kıdemli oyun tasarımcısı Rémi Boutin çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları aktardı: “Oyun gerçekten iyi bir tasarıma sahip olarak karşınıza çıkacak. Sizlere zorlu bir oyun deneyimini sizlere sunmak istiyoruz. Ancak herkesin bu oyuna göz atmasını sağlayacak çeşitli ayarlarımız da mevcut. Oyun aynı zamanda yüksek kontrast moduna sahip olacak.

Sargon in Prince of Persia The L

Beklenen oyunlar arasında yer alan Prince of Persia: The Lost Crown, 18 Ocak tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformu için çıkış yapmaya hazırlanıyor. PC platformuna oyun Epic Games ve Ubisoft Store üzerinden yayınlanmayı bekliyor. Oyunun demosu ise 11 Ocak tarihinde kullanıcılara sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.