Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon’un Yeni DLC’sinde Ed Sheeran’ın Şarkısı Yer Alıyor

Pokémon'un yeni ek paketi içerisinde ünlü şarkıcı Ed Sheeran’dan bir parça yer alıyor. Bu parça Toby Fox tarafından remiksleniyor.

Pokémon Scarlet and Violet adlı oyunun en son çıkış yapan DLC’si içerisinde Ed Sheeran‘dan yeni bir parça yer alıyor. Undertale geliştiricisi Toby Fox tarafından remikslenen bu parça hayranlara hitap ediyor. Sheeran’ın yeni parçası oyunun jeneriği sırasında karşımıza geliyor ve kulaklarımızın bir nevi pasını siliyor.

Toby Fox daha önce birçok oyun müziği üzerinde çalıştı ancak burada yer alan remix tamamen Sheeran adlı sanatçıya atfedildi. Hayatı boyunca bir Pokémon hayranı olduğunu belirten Sheeran aynı zamanda Scarlet and Violet’in çıkışında Pokémon temalı bir müzik videosunda da yer aldı.

Pokemon İçin Yeni İçerikler Geliyor

Sheeran, bunlarla da sınırlı kalmayarak 2022‘de Londra‘da düzenlenen Pokémon Dünya Şampiyonası öncesinde katılımcılara seslendi. Sheeran ayrıca geçmişte turneye çıktığı ilk gün bütün gece tren istasyonunda mahsur kaldığını ve 9 saat boyunca Game Boy Color konsolunda Pokémon Red oyununu oynayarak zamanını geçirdiğini anlattı. Elbette bunlar sanatçının Pokémon serisine ne kadar ilgili olduğunu gösteriyor.

Indigo Disk Tree 1280x720 1

Şarkıcı o dönemde yaptığı bir açıklamada şunları aktardı: “İlkokuldan beri Pokémon oyunlarıyla oldukça yakınım. Ben ve kardeşim oyunların farklı versiyonlarına sahiptik ve ikimiz de Pokédex‘lerimizi tamamlayana kadar birlikte Pokémon takas ederdik. O dönemlerde kartları çok severdim ve bu kartları kendimi kaybedene kadar oynardım.

Pokémon Scarlet and Violet önceki Pokémon oyunları ile hemen hemen aynı temel oyun yapısına sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oyuncular oyun içerisinde Pokémon olarak bilinen yaratıkları takas yoluyla veya yakalayarak elde edebiliyor. Aynı zamanda Pokémon eğitmenleri ile de savaşabiliyor. Bu Pokémon eğitmenleri bildiğimiz diğer oyuncular olarak karşımıza çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.