Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Unite’ın Yıldönümü Güncellemesi Duyuruldu

Pokemon Unite, MOBA'nın ilk yıl dönümü için yeni bir sistem, yeni bir Pokemon ve yeni bir oyun modu dahil olmak üzere birçok değişikliği onayladı.

Pokemon Company ve TiMi Studio Group, geçen yıl Pokemon Unite‘ı piyasaya sürdü ve MOBA oyunu, aylar boyunca yapılan birçok güncellemeyle önemli bir oyuncu tabanına ulaştı. Oyunun birinci yıl dönümü planları açıklandı ve büyük güncelleme oyunda çok sayıda değişiklik yapacak.

Pokemon Unite, altı Pokemon, bir oyun modu, etkinlikler ve Pikachu Holowear dahil olmak üzere bir yıllık yıldönümü güncellemesiyle oyuna gelen birçok yeni şeyi doğruladı. Oyunun önceki sezonları, haftalık ve mevsimlik görevlerde Battle Pass ilerlemesi sunuyordu ancak birinci yıl yamasında ücretsiz ödüller için özel zorluklar da bulunacak. Pokemon Boost Emblems adlı bir sistem oyuna eklenecek.

Pokemon Unite Yıldönümü Güncellemesi

Pokemon Unite

Yaklaşan büyük yama ile Pokemon Unite’a katılan ilk Pokemon dalgası, Gen 4 Eeveelution Glaceon, Buzzwole ve Tyranitar iken, ikinci dalga TiMi Studio Group tarafından açıklanmadı. Yıldönümü şenliklerine katılan oyuncular 21 Temmuz ile 14 Ağustos arasında Glaceon’u alabilecek. Buzzwole 4 Ağustos’ta gelecek ve Tyranitar 16 Ağustos’ta çıkış yapacak.

Büyük Pokemon Unite güncellemesi, Crustle ve Cramorant için Holowear kutlamaları da dahil olmak üzere uzun bir özel freebies serisi sunan bir özel yıldönümü mücadelesi içerecek. Bunun yanı sıra Pikachu kıyafetine tam olarak uyan Blastoise, Bedtime Snorlax, Checkered Sylveon ve Concert Lucario gibi benzersiz Holowear’ları da elde edebileceksiniz.

Birçok hayran, özellikle League of Legends gibi diğer MOBA’lara tanıtılan yeni karakterler gibi her biri kendi yeteneklerini sağlayacak altı Pokemon’un eklenmesi olmak üzere, bir yıllık yıldönümü için yapılan duyuruların her biri için coşkuyu dile getirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.