Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Unite’ın Yeni Kahramanı Delphox Tanıtıldı

Pokemon Unite, 8 Haziran'da oynanabilir Pokemon listesine Fennekin'den gelişen Ateş ve Psişik tipi bir Fox Pokemon olan Delphox'u ekleyecek.

Pokemon Unite’a gelen bir sonraki oynanabilir Pokemon Delphox, Ateş ve Psişik tipi bir Fox Pokemon olacak. TiMi Studio Group’un oynaması ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası, iki takımın en sevdikleri Pokemon olmasını ve Aeos Adası’nı fethetmek için yüzleşmesini sağlayan bir oyun.

TiMi Studio Group, Pokemon Unite’ın oynanabilir Pokemon listesini genişleten ve benzersiz yeni oynama yolları ekleyen birkaç güncelleme ve yama yayınladı. Örneğin oyunun Catch ‘Em Battles modu, rekabette avantaj elde etmek için yendiğiniz vahşi Pokemon’ları kontrol etmelerini sağlayan önemli bir arena olarak oyuna eklenmişti.

Pokemon Unite: Delphox

Pokemon Unite

Twitter aracılığıyla açıklandığı gibi, Pokemon Unite yakında sürekli genişleyen oynanabilir Pokémon listesine Delphox’u ekleyecek. Ateş ve Psişik tipi Fox Pokemon, Pokemon X ve Y’de tanıtılan tilki benzeri Ateş tipi Başlangıç ​​Pokemonu Fennekin’in son evrimi. Yaratık, hem güçlü ateş gücü hem de doğaüstü iç görüsü ile ön plana çıkacak, bu da onu oynamak için benzersiz ve ilginç Pokemon haline getirecek.

Delphox’un ultisi şu anda bir gizem olsa da, Fox Pokémon 8 Haziran’da TiMi Studio Group’un MOBA’sına eklenecek. Bunun yanı sıra Pokemon MOBA oyunu oynaması ücretsiz bir yapım olsa da, yakın zamanda bir Pokémon Unite Club Üyeliği aboneliği satın alınabilir hale getirildi. Yepyeni hizmete katılmak ayda 10 dolara mal oluyor ancak abonelere haftalık olarak bir dizi faydalı ödül verecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.