Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Unite’ın Aylık Abonelik Hizmeti Yayınlandı

Pokemon Unite'ın daha önce duyurulan Kulüp Üyeliği abonelik hizmeti yayınlandı.

Pokemon Unite Kulüp Üyeliği hizmeti artık oyuncuların aylık dolar karşılığında abone olmaları için mevcut. TiMi Studio Group yaklaşık bir yıl önce, Temmuz 2021’de Nintendo Switch’te oyunu yayınladı ve sevilen seriyi MOBA dünyasına taşıdı. Oyun daha sonra mobil cihazlara taşındı ve oyunun kullanıcı sayısı bir yıl içerisinde 50 milyona ulaşarak büyük bir başarıya ulaştı.

Mobil ve konsol alanlarındaki sayısız diğer hizmet odaklı oyunlarda olduğu gibi, Pokemon Unite‘in abonelik merkezli bir üyelik sistemi başlatması uzun sürmedi. Yeni Kulüp Üyeliği ile ilgili ayrıntılar geçtiğimiz baharda ortalıkta dolaşmaya başladı ve kullanıcılara aylık olarak abonelik modelini satın almaları durumunda karşılaşacakları bonuslar hakkında bilgi verildi.

Pokemon Unite Kulüp Üyeliği Sistemi

Pokemon Unite
Abonelik sistemi tanıtımı.

The Pokemon Company ve TiMi Studio Group, üyelerin özel oyun içi indirimlere, özel portre çerçevelerine, günlük 40 Aeos Gems’e ve Holowear denemelerine erişimini sağlayacak aylık 10 dolarlık bir abonelik hizmeti olan Pokemon Unite Kulüp Üyeliği hizmetini başlattı. Hizmeti iptal etmeniz durumunda avantajlar sona erecek ancak Holowear, Aeos mücevherleri ve “ilk kez avantaj” olarak sunulan Hoopa setine erişiminiz devam edecek.

Pokémon Unite Club Üyeliği sunumuna sosyal medya yanıtı karışık görünüyor. Bazıları üyeliğin çok maliyetli bir fiyat etiketi taşıdığını düşünürken, diğerleri ödülleri dikkate alırken bunun iyi bir değer olduğunu savunuyor. Sonuçta milyonlarca Unite oyuncusu, aylık hizmetin belirtilen değere değip değmeyeceğine kendileri karar vermek zorunda kalacak.

Pokemon Unite Kulüp Üyeliği oyunun Sezon 7 Battle Pass’ı başlatmasından iki haftadan biraz fazla bir süre sonra geldi. Söz konusu Battle Pass geçen ay 28 Nisan’da yayına girdi ve oyunculara belirli görevlerin tamamlanmasının ardından kazanabilecekleri 60 ücretsiz ve premium ödül verdi. Oynaması ücretsiz MOBA’nın Switch ve mobil cihazlarda sürekli artan popülaritesi göz önüne alındığında, oyun uzun süreler daha piyasada kalacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.