Pokemon Unite Sezon 2 Fragmanı Yayınlandı

Pokemon Unite Sezon 2, seviye başına olağan ödüllerin yanı sıra her biri Venusaur ve Charizard için yeni bir görünüm de dahil olmak üzere yeni bir Battle Pass ile çıkış yapacak.

Pokemon Unite Sezon 2 yakında başlayacak ve bu olayı yeni Venusaur ve Charizard görünümlerini de tanıtan bir fragman ile yeni sezon duyuruldu.

Pokemon Unite birinci sezonunun sona ermesiyle, eski Battle Pass görevleri sona erecek ve yerine yenileri gelecek. Oyuncular, sezon sonunda elde ettikleri rütbeye bağlı olarak aldıkları miktarla Aeos Tickets alarak sezonun sonunu getirecek.

Pokemon Unite Sezon 2

Pokemon Unite Sezon 2 Battle Pass

Diğer tüm MOBA oyunlar gibi Pokemon Unite’da bir dizi mikro ödemeye sahip; Her pokemon için Holowear ögeleri ve benzersiz animasyonlar alabiliyorsunuz. Oyuncuların bu kostümleri satın almak için edinebilecekleri çeşitli para birimleri var ve elbette gerçek para harcamak da bir seçenek. Tutulan eşyalar gibi bazı mikro ödemelerin oyun üzerinde gerçek etkileri de mevcut ve bu da olağan “P2W” tartışmasını tetiklerken, Holowear tamamen kozmetik.

Pokemon Unite Sezon 2 başladığında oyun, Venusaur ve Charizard için yeni görünümleri ortaya çıkaran bir fragman aracılığıyla yeni bir Battle Pass duyurdu. Sun, Sun, Sunshine olarak açıklanan yeni Battle Pass yaz temalı olacak ve birçok yeni görünüm sunacak. Venusaur görünümü desenli kumaşa ve parlak kırmızılar ve sarılara sahip olacak, Charizard görünümü ise açık siyah bir elbise ve gözlük takan bir tarza sahip olacak.

Sunshine Style: Venusaur, çiçekler içeren benzersiz animasyonlarla gelecek ancak Charizard görünümünün benzersiz animasyonlarla gelip gelmediği belli değil. Bilet ayrıca Hawaii gömlekleri ve yeni uzun gömlekler ve etekler dahil olmak üzere yeni antrenör kıyafetlerini de içerecek. Bu Venusaur görünümü, oyuncuların şık bir şekilde oynarken Pokemon’dan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol