Pokemon Sword And Shield’ın İlk DLC Paketi The Isle Of Armor’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pokemon Sword and Shield'ın yeni DLC paketinin çıkış tarihi açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Pokemon Company, Pokemon Sword and Shield oyunu için yeni genişleme paketi olan The Isle of Armor‘un resmi çıkış tarihini duyurdu. Yeni çıkacak olan DLC paketinin resmi çıkış tarihi 17 Haziran 2020 olarak açıklandı.

Pokemon Sword and Shield, oyunun içeriğinin çoğalması için iki genişleme paketi alacak ve bunlardan ilki olan The Isle of Armor duyuruldu. Yayıncı Pokemon Company bugün The Armor Isle adlı ilk genişleme için çıkış tarihini resmen açıkladı. DLC, 17 Haziran 2020 Çarşamba günü gelecek.

Yayıncı açıklamadaki genişlemeyi detaylandırarak güncelleme yayınlandığında oyuncuların “Daha önce Galar’da görülmeyen ortamlarla dolu dev bir ada olan The Armor Isle’a” gideceklerini belirtti. Pokemon Company “Dalga süpüren plajlar, ormanlar, bataklıklar, mağaralar ve kum tepeleri” arasında geçiş yapacaksınız diyor.

Oyuncuların gidecekleri ada’da yeni bir Pokemon ve bazı çok özel eğitim tarzlarında uzmanlaşmış bir dojo var. Bunun öncelikle Japonya’da yayınlanacağı ancak bunun sonrasında ise ingilizce versiyonunun da yayınlanacağını unutmayın.

Diğer çıkacak olan DLC paketinin adı ise The Crown Tundra belirlendi ancak DLC paketinin ne zaman çıkacağı henüz açıklanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol