Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Scarlet and Violet Tüm Detaylarıyla Duyuruldu

Pokemon Scarlet ve Violet'in en yeni fragmanı, yeni Pokemon ve savaş sistemi detayları ile kooperatif baskın savaşlarının geri döndüğünü doğruladı.

Pokemon Scarlet and Violet‘in merakla beklenen çıkışına sadece birkaç ay kala The Pokemon Company, hayranlara serinin yeni nesil oyunuyla ilgili tüm detaylarını açıkladı. Bu haftanın başlarında Pokemon geliştiricisi, daha fazla detay açıklamak için “Pokemon Presents” yayınını duyurdu.

Yayın, yeni karakterlerin ve yeni Pokemon’un yanı sıra, Pokemon Sword and Shield’ın hayranların en sevdiği özelliğin geri döneceğini ortaya çıkardı. Pokemon Sword and Shield’ın piyasaya sürülmesi, oyuncuların arkadaşlarıyla Max Raids şeklinde Pokemon’u yakalamaları ve onlarla savaşmaları için yeni bir yol getirdi. Oyuncular, sekizinci neslin “Dynamax” Pokemon’u ile başa çıkmak için diğer insanlarla bir araya gelebilecek.

Pokemon Scarlet and Violet Yenilikleri Neler?

Pokemon Scarlet and Violet

Dynamax ve Gigantamax’ın Pokemon’un yeni neslinde geri dönmeyecekleri doğrulanırken, birçok taraftar yeni oyunların benzer işbirliği içeriğine sahip olmasını umuyordu. Şimdi, Pokemon Scarlet and Violet, oyunların yeni “Terastal” Pokemon’u için yeni kooperatif baskın savaşlarını resmen duyurdu. Oyuncular, daha nadir Tera türlerine sahip Pokemon içerdiği söylenen baskınlarla, Tera Raid Battles’ı üstlenmek için üç diğer eğitmenle birleşebilecek.

Pokemon Scarlet and Violet‘in Tera baskınları ayrıca Pokemon’un standart sıra tabanlı oyunundan büyük bir fark ile piyasaya sürülecek. Tera baskınına katılan oyuncular artık müttefiklerinin sıralarını almasını bekleyerek kısıtlanmayacak, bunun yerine kendi zamanlamalarına göre saldırabilecek.

Pokemon Scarlet and Violet, sınırlı da olsa, daha gerçek zamanlı dövüş sistemini benimseyen ilk ana seri Pokemon oyunları olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.