Pokémon Masters İlk Hafta 26 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

Pokémon Masters ilk hafta gelirleri ile beklentileri karşılamayı başardı.

29 Ağustos 2019’da Android ve iOS platformunda oyunculara ücretsiz olarak sunulan Pokémon Masters deli gibi para basmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından epey beğenilen yapım, ilk hafta gelirleri ile dudak uçuklattı.

Pokémon serisinin en yeni oyunu olarak Ağustos ayının sonunda lansmana çıkan Pokémon Masters dünyanın dört bir yanında 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Her iki platformda oyunculara oynaması ücretsiz olarak yayınlanan yapım zengin Pokémon dünyası ile her kesimden oyuncuya hitap etmeye devam ediyor. 3’e 3 savaşların yapıldığı oyunda gerçek zamanlı bir oynanış yer alıyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun ilk hafta 26 milyon gelir elde etmiş. Pokémon Quest’i geride bırakan Pokémon Masters, Pokémon GO’nun gelirine ulaşamazken bu başarısı ile beklentileri karşılamayı başarmış.

Sensor Tower’dan toplanan verilere göre oyunun gelirlerinin yüzde 63’ü Japonya’dan gelmiş. Belirtilen gelir hem Android hem de iOS platformunu kapsıyormuş.

Oyunun inceleme puanlarından da söz etmek gerekirse yapım Google Play üzerinde 3.9 gibi puana sahip. 4 Eylül’de yeni bir güncelleme ile hatalarını ortadan kaldıran yapım daha iyi bir oynanış yapısına sahip oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol