Pokémon Masters Android Ve İOS İçin 29 Ağustos’ta Yayınlanacak!

Pokémon Masters'ın çıkış tarihi bugün duyuruldu. Yapım 29 Ağustos'ta lansmana çıkacak.

Efsanevi Pokémon serisinin en yeni oyunu olarak geçtiğimiz haftalarda duyurulan ve günümüzde hem App Store hem de Play Store’da oyuncular için ön kayıtlara açılan Pokémon Masters 29 Ağustos’ta lansmana çıkacak.

Rol oyunu olarak duyurulan ve ön kayıtlarda oyuncuların büyük bir ilgisiyle karşılaşan Pokémon Masters bünyesinde birbirinden farklı karakterlere ve Pokémonlara yer verecek. Serinin başarılı gidişatını devam ettirmesi beklenen yeni mobil oyun Pokémon Masters oyunculara hem liglerde hem de 3’e 3 şampiyonalara katılma fırsatı verecek.

Dileyen oyuncular Pokémon Masters içerisinde şampiyon olabilmek için dileyen oyuncular da bir takım kurabilmek için mücadelelere katılabilecekler. Üç antrenör ve Pokémonlarla dolu bir takım kurabileceğimiz yapımda gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceğiz.

Koop olarak olarak da oynanabilecek olan yapımda başarıya ulaşmak için her yolu deneyeceğiz. Şuan ön kayıtlarda olan yapımın ne kadar bir dosya boyutuna sahip olacağı bilinmezken fiyat etiketi olarak ücretsiz olması bekleniyor.

Her iki platformda milyonları hedefleyen yapım en az 2GB RAM ihtiyacı duyacak.

Pokémon Masters Sistem Gereksinimleri

  • 2GB RAM’e sahip olan bir cihaz
  • Android OS 7.0 veya daha üstü önerilir
  • Android OS 5.0 veya üzeri / 64 bit

Eurogamer’ın haberine göre Pokémon Masters 29 Ağustos 2019’da her iki platformda lansmana çıkacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol