Pokemon GO

MMORPG
Takip Et
8.1

Çok iyi

7.4

Kullanıcı

Pokémon GO’ya Go Battle League Adında Çevrimiçi Bir Savaş Sistemi Geliyor!

Pokémon GO'nun yeni savaş sistemi duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Pokémon GO ülkemiz oyuncuları tarafından da keyifle oynanmaya devam edilirken oyun için yeni bir sistemin geleceği duyuruldu.

blank

Birbirinden farklı Pokémon’ları yakalayamaya çalıştığımız Pokémon GO şu sıralar Cadılar  Bayramı temalı etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ederken oyuna yeni bir sistemin geleceği ortaya çıktı. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Pokémon GO’ya yeni bir sistem olan GO Battle League geliyormuş.

Pokémon GO’nun geliştiricisi olan Niantic, 2020 yılında oyunculara ücretsiz oynanabilecek çevrimiçi savaş sistemi sunacakmış. Bu savaş sisteminin adı GO Battle League olarak belirlenirken oyuncular bu ligde yeni özelliklere ve gerçek zamanlı çevrimiçi savaşlara katılabilecekler.

Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı savaşlara ev sahipliği yapacak olan bu sistem de oyuncular kendi seviyelerindeki oyuncular ile karşı karşıya gelecekler ve adil bir oyun sisteminde mücadele edecekler. Renkli ve rekabetçi anlar yaşatacağımız yeni sistem 2020 yılında lansmana çıkacak.

Yeni sistem ile oyun daha rekabetçi bir havaya katılmış olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol