Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO’nun Kasım 2022 Güncellemesi Duyuruldu

Pokemon GO'nun Kasım ayında yapacağı etkinlikler belli oldu.

Pokemon GO‘nun kasım ayında sunacağı etkinlikler ve yenilikler belli oldu. Silueti oyunun son yükleme ekranında göründükten sonra, Alolan Ultra Beast Guzzlord, oyunun Kasım 2022 içerik güncellemesinin bir parçası olarak onaylandı.

Guzzlord, 8 Kasım’dan itibaren öne çıkan beş yıldızlı Raid Pokemon olarak görünecek ve 23 Kasım’a kadar orada kalacak. Junkivore Pokemon, 9 Kasım ve 16 Kasım’da yerel olarak 18.00’den 19.00’a kadar oyunun haftalık Raid Hour etkinliklerinde de yer alacak. Bunun yanı sıra, Numaracı Tilki Pokémon Zorua ve Aldatıcı Tilki Pokémon Zoroark, oyunda ilk kez ortaya çıkacak. Zorua vahşi doğada görünecek.

Pokemon GO Kasım 2022 Güncelleme Notları

Pokemon GO

Pokemon Go Kasım 2022 güncellemesi, 1 Kasım’da Dia de Muertos kutlaması, biri Dratini’nin ve diğeri Teddiursa’nın yer aldığı iki Topluluk Günü de dahil olmak üzere, bir hafta arayla 5 Kasım’da ve 12 Kasım ve 14 Kasım’dan itibaren Team Rocket Go Takeover etkinliği yapılacak.

Bunun yanı sıra, Cadılar Bayramı etkinliğinin 2. bölümü de başladı. Etkinlik süresince oyun içi mağazada bulabileceğiniz Ürkütücü Poz güncellenerek hareketli hale getirilecek ve yavaşça ileriye doğru yürüyecek. Bu güncelleme geçmişte alınan veya gelecekte alınacak tüm Ürkütücü Pozlar için geçerli olacak. Yeni Cadılar Bayramı temalı avatar eşyaları oyun içi mağazada da satışa sunulacak:

  • Dusclops Kostümü
  • Dusclops Kafa Sargısı
  • Zubat Kafa Bandı
  • Zorua Tulumu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.