Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Pokemon Go, Yeni Ay Yılı Etkinliği Duyuruldu

Pokemon GO için Yeni Ay Yılı (Lunar New Year) etkinliği duyuruldu. Etkinlik 9 - 14 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek ve oyuncuları büyük ödüller bekliyor.

Pokemon GO, Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı bir mobil oyundur. Mobil platformlar için ilk kez 2016 yılında yayınlanan oyun için şimdi yeni bir etkinlik var. Pokemon GO için 9 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olan Lunar New Year etkinliği kapsamında oyuncuları birçok ödül bekliyor olacak.

Pokemon Go Yeni Ay Yili Etkinligi Duyuruldu 1

Oyuncularına her daim yenilikler sunmaya devam eden Niantic önümüzdeki hafta Pokemon GO oyuncuları için Çin yeni yılı olan Lunar New Year kapsamında birçok ödül hazırladı. 9 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olan bu etkinlik 14 Şubat 2021 tarihinde sona erecek. Aşağıda düzenlenecek olan etkinliğin detaylarına ulaşabilirsiniz:

 • Krabby, Goldeen, Magmar, Magikarp, Miltank, Meditite, Tepig ve daha fazla kırmızı renkteki Pokemonlar vahşi doğada daha fazla görünecek. Şanslı olan bazı oyuncular ise parlak renkteki Gyarados görme şansına sahip olacaklar.
 • Etkinliğe özel olarak açılan saha araştırması görevleri kapsamında Meowth, Alolan Meowth, Galarian Meowth, Meditite ve Miltank ile yapılacak olan karşılaşmalar ödüllendirilecek.
 • Bir yıldızlı Raid’lerde karşılaşabileceğiniz Pokemonlar: Meditite, Carvanha, Duskoll, Skorupi, Darumaka
 • Üç yıldızlı Raid’lerde karşılaşabileceğiniz Pokemonlar: Miltank, Octillery, Blaziken, Camerupt, Absol
 • Latios ve Latias pokemonları ise beş yıldızlı Raid’lerde 9 – 20 Şubat 2021 tarihleri arasında mevcut olacak.
 • Year of the Ox kutlamalarında vahşi boğa pokemonu olan Tauros, Timed Research’te yer alacak.

Son olarak oyunculara hediye olarak birçok Poketopu hediye edilecek ve bir Pokemon takas ettiğinizde bunun Lucky Pokemon olma olasılığıda bu etkinlik kapsamında daha yüksek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.