Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO Türkiye’nin Yüz Yüze Sonbahar Etkinliği Duyuruldu!

Pokemon GO'da sonbaharın ilk etkinliği başlamak üzere. Kasım ayı boyunca yapılacak Türkiye'ye özel yüz yüze etkinlikleri sakın kaçırmayın!

Pokemon GO Türkiye’de özel olarak düzenlenecek olan ve Kasım ayı boyunca sürecek özel etkinliklere hazır olun. Özel oyun içi bonusları, hediyeleri ve Pikachu ile tanışma fırsatını yakalamak için geliştirici Niantic, herkesi düzenleyeceği ücretsiz sonbahar etkinliklerine davet etti.

İstanbul, İzmir ve Ankara‘daki Pokemon severler özel sonbahar etkinliğinin bir parçası olarak bir dizi ayrıcalığın keyfini çıkarabilecek. Etkinlik, yüz yüze Pikachu buluşması, oyun içi bonuslar ve parti şapkalı Pikachu’yu yakalama fırsatı ve çok daha fazla etkinlikle birlikte Türk oyuncuların tadını çıkarabileceği birçok yeni etkinlik sunacak.

Pokemon GO Güz Etkinliği Ne Zaman?

Pokemon GO
Görsel, eski bir etkinlikten ve temsilidir.
  • 12 Kasım 2022, yerel saat ile 10.00 ve 20.00 arasında İstanbul Akasya AVM
  • 16 Kasım 2022, yerel saat ile 10.00 ve 20.00 arasında İzmir Agora AVM
  • 18 Kasım 2022, yerel saat ile 10.00 ve 20.00 arasında Ankara Armada AVM

Bu etkinliklerle, Pikachu ilk kez yüz yüze buluşma için Türkiye’ye gelecek! Katılımcılar, Pikachu ile tanışmanın hemen ardından eğlenceli görevleri tamamlayarak çıkartma ve rozet gibi hediyeler kazanma fırsatı da yakalayacak. Etkinlikten ayrılmadan önce herkes ikonik Fare Pokemon ile fotoğraf da çektirebilecek.

Ücretsiz olarak yüz yüze gerçekleştirilecek olan etkinlikler; 12 Kasım’da Istanbul Akasya AVM, 16 Kasım’da İzmir Agora AVM ve 18 Kasım’da ise Ankara Armada AVM’de yapılacak. Etkinlik süresi boyunca Pokemon GO’nun sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak hediye çekilişleriyle sonbahar rüzgarı etkisini online platformlarda da göstermeye devam edecek.

Etkinlik ve sürprizler hakkında güncel bilgileri takip etmek için Pokemon GO blog sayfasını ve Pokémon GO Türkiye Twitter hesabını takip edebilirsiniz. Tabii ki bu tarz etkinlikleri kaçırmamak için bizleri de takibe almayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.