Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO Su Festivali’nde Atkılı Lapras Nasıl Yakalanır?

Bu rehberimizde, Pokémon GO Su Festivali kapsamında sınırlı süreli ortaya çıkan Pokemon'lardan Atkılı Lapras'ı yakalamanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yakın zaman önce Türkçe dil desteği kazanan Pokemon GO, ülkemizde büyük bir ilgi görüyor. Bildiğiniz gibi zaman zaman gerçekleşen Pokemon GO etkinlikleri ile bazı özel Pokemon’lar ilk kez ortaya çıkıyor. Özellikle kostümlü Pokemon’lar nadiren göründükleri için onları yakalamak çok önemlidir.

Pokemon GO Su Festivali, 12 Mayıs TSİ 10:00 itibarıyla resmen başladı. Bu özel etkinlik sırasında koleksiyonunuza Atkılı Lapras ekleme şansınız olacak. Bu kılavuzda, Pokemon Go’da atkı takan bir Lapras’ı nasıl yakalayabileceğinizi ele alacağız.

Atkılı Lapras Nasıl Yakalanır?

su festivali atkılı lapras

Atkılı Lapras, Pokemon GO Su Festivali 2022 sırasında ilk kez ortaya çıkacak Pokemon’lar arasında yer alıyor. Etkinlik boyunca belirli Alan Araştırması görevlerini tamamlayarak ve Üç Yıldızlı Akınlar bularak bu özel Pokemon’u yakalayabilirsiniz. Özellikle Üç Yıldızlı Akınlar, atkı takan Lapras ile karşılaşmak için en uygun yol, çünkü Pokemon’u Spor Salonu’nun hemen üzerinde uçarken göreceksiniz.

Atkılı Lapras, 12-20 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Su Festivali 2022 etkinliği boyunca mevcut olacak. Etkinliğin sona ermesinin ardından, atkı takan Lapras artık ortaya çıkmayacak ve bu Alan Araştırması görevleri rotasyondan çıkacak.

Pokemon GO Su Festivali 20 Mayıs’ta Bitecek

Öte yandan Üç Yıldızlı Akınlar için bir Raid Pass’e sahip olmanız gerekiyor. Alternatif olarak, etkinlik sırasında başlatılan Süreli Araştırmayı tamamlayarak etkinlik Atkılı Lapras‘ı yakalama şansınız var. Ayrıca 50 Gyarados Mega Enerjisi, 1.000 TP ve 1.000 Yıldız Tozu da sizin olabilir.

Atkı takan Lapras’ı yakalamak için Pokemon GO Su Festivali’nin sona ereceği tarih olan 20 Mayıs Cuma TSİ 20:00‘a kadar vaktiniz var. Etkinlik hakkındaki tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.