Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Pokémon GO, Rivals Week Güncellemesi ile Yeni Pokémonlar Ekleyecek

Pokémon GO, Rivals Week yarışmasının bir parçası olarak, Skrelp ve Clauncher'ın Pokédex'e katılmasıyla iki yeni Pokémon alacak.

Niantic, Rival Week mücadelesinin yanı sıra, artırılmış gerçeklik mobil oyununun Pokédex’ine iki yeni Pokémon ekliyor. Oyun, COVID-19 salgınına rağmen son 12 ay boyunca inanılmaz derecede popüler oldu ve oyunculara oyunu evde oynamaları için özellikler ve teşvikler sundu. Bunun en son örneği, Pokémon GO ‘nun Nisan ayı boyunca kullanıcılarına ücretsiz Remote Raid Pass dağıtması oldu.

Pokémon GO geliştiricisi Niantic önümüzdeki hafta Skrelp ve Clauncher şeklinde iki yeni yaratığın geleceğini doğruladı. Birincisi, Zehir/Su Pokémon ve ikincisi, her ikisi de Gen VI’da seriye ilk kez sunulan düz bir Su tipi olacak.

İki Pokémon, 1 Nisan’dan 18 Nisan’a kadar sürecek olan Rivals Week mücadelesi kapsamında mobil oyuna eklenecek. Özel etkinliğin bir parçası olarak Hitmonchan, Hitmonlee, Makuhita, Meditite, Zangoose ve Seviper gibi isimler de daha fazla yer alacak. Genellikle ve Nidoqueen ve Nidoking gibi özel Pokémon Raids’de görünecek. Etkinlik ayrıca Therian Forme Landorus‘u Beş Yıldızlı Baskınlara geri getirecek.

Pokemon GO 1

Geliştirici Niantic, Pokémon GO stüdyosunun şirketin en büyük serilerine dayanan daha fazla artırılmış gerçeklik oyunları oluşturmak için Nintendo ile yeni bir ortaklığa girdiği ortaya çıktığı için durma belirtisi göstermiyor. Bu yeni anlaşmanın bir parçası olarak piyasaya sürülecek ilk proje, Pokémon GO ‘ya benzer yürüme odaklı oyun mekaniği içeren bir Pikmin mobil oyunu olacak. Bununla birlikte şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilerden, yaklaşan oyunun Pokémon temalı muadiline göre kullanıcılar için çok daha az dahil olacağı görülüyor.

Geliştiricinin yeni özellikler ve içeriklerle sürekli güncellemeye devam etmesi, Pokémon GO’nun beş yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana bu kadar popüler kalmasının nedenlerinden biri. Bu son güncelleme, oyuncuların koleksiyonlarını daha da genişletmelerine ve başka bir temalı etkinlikle zaman geçirmelerine olanak tanıyan ek Pokémon ile bunun sadece en son örneği oldu.

Pokemon GO, Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.