Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO Prime Gaming Hediye Kodları Nasıl Kullanılır?

Amazon Prime Gaming üyeleri artık iki haftada bir Pokemon GO hediye kodları alıyor. Aktif bir aboneliği bulunan herkes tarafından kullanılabilir olan bu kodlar, kaçırmak istemeyeceğiniz çeşitli ödüller içeriyor. Peki, ücretsiz içeriklerinizi nereden, nasıl alabilirsiniz? İşte bilmeniz gerekenler.

Pokemon GO Prime Gaming Hediye Kodları Nereden, Nasıl Kullanılır? Yakın zaman önce Türkçe dil desteğine kavuşan artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO, ülkemizde on binlerce insan tarafından oynanıyor. Amazon Prime üyeliğine sahip olan Android ve iOS kullanıcıları, yalnızca kendilerine sunulan ücretsiz içeriklere erişebiliyorlar.

Bu ödüller, Prime Gaming aboneliği olan herkes tarafından kullanılabilir. Örneğin; son verilen Pokemon GO Prime Gaming hediye kodu, 30x Poke Topu, 5x Maksimum Canlandırma ve Yıldız Parçası ödüllerini içeriyor. Eğer hiçbir ücret ödemeden oyunda hediye içerikler kazanmak istiyorsanız, iki haftada bir verilen Prime Gaming kodlarını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Pokemon GO Prime Gaming Ödülleri Nasıl Kullanılır?

Pokemon GO Prime Gaming Hediye Kodları

Prime Gaming Pokemon GO sayfasına gidin ve Amazon hesabınızla giriş yaptın. Eğer aktif bir Prime üyeliğiniz yoksa Pokemon GO promo kodlarını alma şansınız olmayacak. Sayfaya giriş yaptıktan sonra alacağınız ödülleri gösteren karttaki Şimdi Talep Et seçeneğine tıklayın. Ardından paket için bir kod alacaksınız.

Diğer Pokemon GO promo kodlarında olduğu gibi hediye kodu kullanmak için oyunun resmi sayfasına gidin. Bu sayfada, Google, Facebook veya Niantic Kids aracılığıyla Pokemon GO hesabınızla ilişkili hesap bilgilerini kullanarak oturum açmanız istenecek. Giriş yaptıktan sonra size verilen numarayı girin. Kodu başarıyla kullandıktan sonra ögelerin envanterinize eklendiğini belirten bir mesaj göreceksiniz.

Pokemon GO Prime Gaming hediye kodları, yalnızca tek kullanım içindir. Bu nedenle aynı kodu tekrar tekrar etkinleştirmeniz halinde herhangi bir sonuç alamazsınız. İkinci bir yol olarak, -yalnızca Android’de olmak şartıyla- oyun içinde de kodu kullanabilirsiniz. Bunun için; Oyun içi haritadan Poké Topu Menüsü’ne dokunun, ardından Mağaza simgesine basın. Oyun içi mağazanın alt kısmındaki Promosyonlar’ın altındaki metin alanına kodunuzu girdikten sonra Kullan’a dokunun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.