Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO İletişim Uygulaması Tanıtıldı

Pokemon GO, Niantic'in yaklaşmakta olan sosyal uygulamasına dayalı olarak oyuna yeni sosyal özelliklerin ekleneceğini ve oyun içi iletişimi değiştireceğini duyurdu.

Pokemon GO için yapılan bir duyuru, Niantic’in yaklaşmakta olan iletişim uygulamasına dayanan ve potansiyel olarak oyuncuların etkileşim şeklini değiştiren yeni sosyal özellikler için planlar ortaya çıkardı. Oyun, yılın başlarında açıklanan 2022 yol haritasını takip etmek amacıyla son birkaç ayda çok sayıda değişiklik getirdi.

Pokemon GO’nun Mega Evolution mekaniğinde yapılan son revizyon gibi bazı değişiklikler faydalı olsa da, çoğunluk hayranları olumsuz etkiledi. Bu, etkinlik zaman dilimlerini altı saatlik bloklardan üç saate değiştiren bir Topluluk Günü süresi kesintisinin yanı sıra, yumurtlama oranlarını pandemi öncesi işlevselliğe sıfırlayan Tütsü eşyasında yapılan değişiklikleri içeriyordu.

Pokemon GO İletişim Uygulaması

Pokemon GO
Uygulamanın çıkış tarihi henüz belli değil.

Yeni sosyal özellikler, Niantic’in şu anda belirli alanlarda beta testi yapılan iletişim uygulamasına dayanacak ve güncellemeye göre “Eğitmenlerin birbirleriyle iletişim kurmasını, yeni topluluklar keşfetmesini ve yerel baskın savaşlarının keyfini çıkarmasını kolaylaştıracak” ancak blog gönderisi, bu sosyal özelliklerin ne olduğunu veya ne zaman yayınlanacağını detaylandırmadı.

İletişim uygulaması, Remote Raid Pass’lerin artık 1 PokéCoin Etkinlik Kutusuna dahil edilmeyeceği ve üçlü paketin fiyatının önceki 250 yerine 300 PokéCoin olacağı haberleriyle birlikte geldi. Yeni iletişim özellikleri oyunculara yerel veya kişisel bazda yardımcı olabilirken, erişilebilirlik seçeneklerini ortadan kaldırma kararı, birçok kişinin yakın gelecekte Pokemon GO’dan uzaklaşmasına neden olabilir ancak bunu zaman gösterecek.

Bu arada sahte konum programları gibi faydalı ek içerikleri anlattığımız Pokemon GO hileleri rehberimize göz atmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.