Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Pokemon GO Geliştiricisi Niantic ve Capcom’dan İşbirliği

Capcom, yeni mobil oyunu için Pokemon GO geliştiricisi Niantic ile işbirliği yapmaya karar verdi.

Capcom, Monster Hunter serisindeki bir sonraki oyunu için Pokemon GO geliştiricisi Niantic ile iş birliği yapıyor. Monster Hunter Now adlı yeni oyun, Eylül 2023’te iOS ve Android cihazlar için satışa sunulacak. Maceraya erkenden katılmayı uman hevesli bir Monster Hunter iseniz, oyunun kapalı beta testi 25 Nisan’da başlayacak.

Monster Hunter Now, Pokemon GO gibi çeşitli yaratıkları öldürmek için sokaklara akın eden oyunculara sahip olmayı hedefliyor. Bununla birlikte, yollarımızın kesiştiği yaratıkları yakalamayacağı çünkü diğer oyuncuların yardımıyla öldüreceğiz. Görünüşe göre hem Capcom hem de Niantic, seriye daha sosyal bir yön getirmek istiyor ve umarız mobil oyun bunu başarabilir.

Capcom Kapalı Beta Testine Hazırlanıyor

Capcom

Niantic’in kurucusu ve CEO’su John Hanke, basın açıklamasında: “Monster Hunter Now, destansı canavarlarla yüzleşmeyi ve arkadaşlarıyla yan yana savaşmayı hayal eden herkes için nihai deneyim olacak. Harika yaratıklarla, sürükleyici avlanmayla ve ekip çalışması fırsatlarıyla, mobil cihazlarda mümkün olan en iyi grafiği sunacak Monster Hunter Now; gerçek dünyaya getirmek için mükemmel bir seri.” dedi.

Monster Hunter Now ayrıca oyuncuların yeni mobil oyunu dilediği hızda deneyimlemelerine izin vermeyi umuyor. Oyuna Paintball ögesi eklenecek ve oyuncular, bir canavarı yakalayıp eve getirebilecek. Böylece kendi alanlarının rahatlığında canavarı avlayabilecek oyuncular, canavarı öldürmek için arkadaşlarını da bekleyebilecek. Oyunun resmi web sitesi üzerinden Monster Hunter Now beta testine katılmak için başvurabilirsiniz.

Bununla birlikte, kapalı beta yalnızca 10.000 şanslı oyuncuyla sınırlı olacak. Bu yüzden başvuru yapsanız bile beta testine katılıp katılmayacağınız garanti edilemiyor. Bununla birlikte geliştirici Capcom, oyunun betasına erişim sağlayan oyunculardan geri dönüşler bekleyecek. Eğer siz de erken betaya erişim sağlarsanız oyunla ilgili dönüşlerinizi geliştiriciye bildirin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.