Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO Festivali 2022 Ne Zaman Başlayacak?

Bu yılki Pokemon Go Festivali hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik. Festival ne zaman başlayacak ve bilet fiyatları ne kadar?

Pokemon GO Festivali 2022, yüz yüze etkinliklere geri dönüyor ancak yine de sanal bir bilet satın alarak dünyanın herhangi bir yerinden etkinliğe katılabileceksiniz. Bilet satışları Türkiye’de de mevcut.

Bir bilet satın alırsanız, Pokedex’inize yeni bir efsanevi Pokemon ekleyebilecek, parlak yakalama oranınızı artırabilecek, bonus Özel Araştırmalara katılabilecek ve daha birçok avantaja sahip olacaksınız. Hatta bu yıl yeni bir özel Pokemon GO Festivali 2022 final günü de olacak. Bu içeriğimizde etkinliğin başlangıç zamanı, bilet fiyatı gibi tüm detayları anlattık.

Pokemon GO Festivali 2022 Ne Zaman?

Pokemon GO Festivali 2022

Pokemon GO Festivali 2022, 4 Haziran Cumartesi ve 5 Haziran Pazar günü gerçekleşecek ve etkinlik her gün 10:00 (yerel saat) ile 18:00 (yerel saat) arasında oyun içinde gerçekleşecek. Pokemon Go Festivali 22’de yeni olarak, 27 Ağustos Cumartesi günü bir final etkinliği de olacak.

Bilet almanın pek çok avantajı olsa da, bilet almasanız bile bazı şenliklere katılabileceksiniz! Yılın en büyük Pokemon GO etkinliği olan Pokemon GO Festivalinde tüm dünyadaki milyonlarca Eğitmenle bir araya gelerek bonuslar ve ödüller kazabileceksiniz. Her etkinlik gününde farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Haziran ayında tüm dünyada gerçekleşecek etkinliğe bilet alan Eğitmenlere final bileti ücretsiz olarak verilecek.

Pokemon GO Festivali 2022 Bilet Fiyatları

Pokemon GO Festivali 2022

Pokemon Go Festivali 2022 için bir biletin maliyeti 15 dolar olarak açıklandı. Biz bu haberi yazdığımız sırada biletin fiyatı tam olarak 230 TL + vergiler olacak. Biletler şu anda satın alınabilir ve hesabınız için yalnızca bir tane satın almanız gere, böylece hem etkinlik günlerinin tamamına hem de Ağustos’taki final etkinliğine erişebilirsiniz.

Haziran ayındaki iki Go Fest gününü kaçırdıysanız ancak yine de Ağustos’un final etkinliğine katılmak istiyorsanız, tarihine daha yakın bir tarihte 10,99 ABD Doları veya yerel para birimimizdeki eşdeğer fiyatlandırma katmanı için ayrı bir bilet satın alabilirsiniz. Şuan için aşağı yukarı 170 TL ödeyeceksiniz.

Bu Go Fest 2022 bileti iade edilemez ve maalesef Poké Coins kullanılarak satın alınamaz, bu nedenle Pokémon Go Fest 2022 bileti almanın ücretsiz bir yolu yok.

Pokemon GO Festivali 2022 Bileti Nasıl Alınır?

Pokemon GO Festivali 2022
 1. Harita Görünümünde Ana Menü seçeneğine dokunun.
 2. Mağaza seçeneğine dokunun.
 3. Mağazada 2022 Pokemon GO Festivali görseline dokunun.
 4. Satın Al düğmesine dokunun
 5. 2022 Pokemon GO Festivali bileti aldığınızı belirten açılır pencereyi göreceksiniz.
 6. Tamam seçeneğine dokunduktan sonra bileti Eşya Çantanızda bulabilirsiniz

Oyun içi mağazaya ana Poké Ball menüsü aracılığıyla erişebilirsiniz. Go Fest 2022 afişi mağazanın en üstünde, görüntülenen Poke Coin miktarınızın hemen altında olacak. Başlığa ve ardından sizi bilet satın alma adımlarında yönlendirecek olan ‘Satın Al’ seçeneğine dokunun. Unutmayın, Go Fest bonuslarından herhangi birinin tadını çıkarmak istiyorsanız, etkinlik sırasında Pokémon Go’ya giriş yapmanız gerek.

Pokemon GO Festivali 2022 Etkinlikleri Neler?

Pokemon GO Festivali 2022

Pokemon Go Fest 2022, her biri size çeşitli aktiviteler ve bonuslar sunan iki güne (Ağustos’ta bir bonus günü ile) yayılmış durumda. Unutmadan söyleyelim, Go Fest 2022 bilet satın alımınızdan en iyi şekilde yararlanmak için tüm bu günlerde Pokemon Go oynamanız gerek.

Etkinlik Özelliği ve AktiviteBilet AlanÜcretsiz
Pazar günü kısa bir Özel Araştırma hikayesiEvetEvet
Cumartesi günü, her biri haritada farklı Pokemon ve özel konfeti içeren dört döner Habitat saatiEvetEvet
Bugün Görünümünde yer alan eğitmen anlık görüntüleriEvetEvet
Pazar günü Global Challenge Arena’ya katılınEvetEvet
Her biri bir habitat saatinden sonra temalı dört Koleksiyon Görevi: Şehir, Ovalar, Yağmur Ormanı ve TundraEvetHayır
Etkinliğe özel oyun içi madalya, avatar pozu ve avatar ögesiEvetHayır
Land Forme Shaymin ile bir ödül karşılaşmasını içeren Cumartesi günü Özel Araştırma hikayesiEvetHayır
Unown B, Unown G, Unown O ve Unown U, etkinlik boyunca Incense’in ilgisini çekecekEvetHayır
Hediyeler ve PokeStops’tan özel etkinlik çıkartmaları alınEvetHayır
Yüz yüze baskınlarda kullanılmak üzere dokuz adede kadar Baskın Geçişi kazanmak için Spor Salonlarında Fotoğraf Disklerini ÇevirinEvetHayır
Cumartesi günü Global Challenge Arena’ya katılın. Bonusların kilidini açmak için dünyanın her yerinden Eğitmenlerle birlikte çalışınEvetHayır
Cumartesi günü etkinlik saatlerinde belirli Shiny Pokémon ile karşılaşma şansı arttıEvetHayır
Pokemon GO Fest final etkinliğine ücretsiz bir biletEvetHayır
Pazar gününe özel bir Araştırma hikayesi ve daha da fazla ödülEvetHayır

Pokemon Go Festivali 2022, daha da fazla etkinlikle dolu. Go Fest 2022’nin sundukları hakkında şu anda bildiğimiz her şeyi paylaştık.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.