Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO 7. Yıl Dönümü Etkinlikleri Duyuruldu

Niantic, mobil oyunun yedinci yıl dönümü kutlamaları sırasında Pokemon GO oyuncularının neler bekleyebileceğine dair tüm ayrıntıları paylaştı.

Niantic, yakında Pokemon GO‘nun yedinci yıl dönümü kutlamalarını başlatacağını duyurdu ve fırsat nihayet ortaya çıktığında oyuncuların neler bekleyebileceğine dair ayrıntıları paylaştı. Oyunun topluluğunun Niantic’i nasıl çok eleştirdiği ve şirketin oyunla ne yaptığı göz önüne alındığında, oyun içi etkinlikler ve aktivitelerle dolu bir yıl dönümü kutlaması, oyuncuların mevcut olumsuz duygularını yatıştırmanın iyi bir yolu gibi görünüyor.

Son zamanlarda internette bol bol konuşulan Niantic, çalışanları işten çıkardığını ve NBA All World ve Marvel: World of Heroes olmak üzere iki oyunu kapattığını duyurdu. Dahası, şirket tarafından Pokemon GO’da uygulanan oyun değişiklikleri, hayran kitlesini genel olarak deneyimden oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Bugün ise şirket, yıl dönümü kutlamaları ile bu olumsuz havayı dağıtmak istiyor.

Pokemon GO 7. Yıl Dönümü Etkinlikleri

Pokemon GO 7. Yıl Dönümü Etkinlikleri Duyuruldu

Resmi web sitesine göre 7. Yıldönümü Partisi 6 Temmuz 2023’ten 12 Temmuz 2023’e kadar yaklaşık bir hafta sürecek. Parti şapkaları giyen kostümlü Wartortle ve Blastoise’ın oyun içi çıkışı da dahil olmak üzere, etkinlik sırasında hayranların neler bekleyebileceğine ilişkin ayrıntılar da sitede paylaşıldı. Diğer aktiviteler arasında Squirtle ve Pikachu gibi vahşi doğada daha sık görünen ve parlak versiyonlarıyla karşılaşma olasılığı olan kostümlü cep yaratıkları yer alıyor.

Ayrıca 6 Temmuz’dan itibaren her gün, her nesilden üç başlangıç Pokemon‘u içerecek ve bu da onların oyun haritasında daha sık ortaya çıkmalarını sağlayacak. Pokemon GO baskınlarında 1. Nesil Pokemon da olacak; böylece hayranlar, Beş Yıldızlı Baskınlarda neslin efsanevi kuşlarıyla ve Mega Baskınlarda Mega Blastoise ile karşılaşabilecek.

Tabii ki etkinlikte oyun içi bonuslar ve yıl dönümü temalı Saha Araştırması görevlerinin yanı sıra Zamanlı Araştırma ve efsanevi Pokemon Mew’in yer aldığı Masterwork Research hikayesi gibi ücretli etkinlikler de olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.