Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Dizisi Yeni Sezonuyla Netflix’e Geliyor!

Ash, Pikachu ve arkadaşlarının maceralarını konu alan Pokemon Benzersiz Yolculuklar dizisinin yeni sezonu, ocak ayında Netflix Türkiye'ye geliyor.

Merakla beklenen Pokemon Benzersiz Yolculuklar (Pokemon Ultimate Journeys) dizisinin ikinci kısmı, ocak ayında Netflix Türkiye‘de gösterime girecek. Ultimate Journeys, Pokemon animesinin 25. sezonu ve genel olarak Pokemon Journeys hikayesinin üçüncü sezonu olarak biliniyor. Yeni bölümler, Ash Ketchum ile Pikachu’nun yanı sıra oh ve Chloe’nin de Pokemon dünyasındaki maceralarını konu ediniyor.

Ash, Goh ve Chloe’yi her zamankinden fazla riskin beklediği Dünya Taç Giyme Serisi Turnuvası esnasında Ash, Pikachu ve Pokemon dostları yoğun bir eğitime giriyor. Bu sırada Goh, Mew projesinin üyesi olabilmek için birçok zorlu sınavla mücadele ederken Chloe ve Eevee ise Eevee’nin evriminin izleyebileceği farklı yollar hakkında bir karara varmaya çalışıyor.

Pokemon Yeni Sezonu 6 Ocak 2023’te Geliyor

Pokemon Benzersiz Yolculuklar netflix

Pokemon Benzersiz Yolculuklar’ın ilk sezonu, 12 bölümden oluşuyordu. İkinci sezondaki maceraların da aynı bölüm sayısına sahip olmasını bekliyoruz. Şu anda Ash, Dünya Taç Giyme Serisi Turnuvası aracılığıyla dünyanın en iyi eğitmenlerine ve Şampiyonlarına meydan okumak için sıralamalarda yükselmeye çalışıyor.

Önceki sezonlarda, kahramanımızın sıkı bir şekilde antrenman yaptığını, diğer güçlü eğitmenlerle savaştığını ve ulusal sıralama sisteminde yavaş yavaş yükseldiğini gördük. Pokemon Journeys’in üçüncü sezonunun çoğu, Ash’in Galar ve dünya Şampiyonu Leon da dahil olmak üzere üst düzey rakiplerle yaptığı savaşlar etrafında dönecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.