Point Blank

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı


Point Blank International Championship Kapılarını Oyunculara Açmaya Hazırlanıyor!

Point Blank International Championship ile 8 farklı takım karşı karşıya gelecek.

2008 yılından bu yana tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan FPS türündeki Point Blank yakında gerçekleştireceği turnuva ile rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapacak.

Ülkemizde ve dünyada geniş kitlelere ulaşan Point Blank yeni organizasyonu ile oyuncuların yüzünü güldürecek. En büyük espor organizasyonlarından birine imza atacak olan Point Blank, PBIC 2018 ile 8 farklı takımı karşı karşıya getirmeye hazırlanıyor. 17 – 18 Kasım tarihleri arasında Güney Kore’de gerçekleşecek olan turnuvada bölgemizi World Judge Esport temsil edecek. Turnuvada Brezilya, Tayland, Endonezya, Rusya, Latin Amerika, Filipinler ve Tayvan ekipleri de yer alacak.

Turnuvada toplam ödül havuzu 99.000 dolar olacak. PBIC 2018’de 1’nci olan takım 55.000 dolar, 2’nci olan takım 20.000 dolar, 3’ncü olan takım 10.000 dolar, 4’ncü olan takım 5.000 dolar, 5’nci ve 8’nci aralıkta olan takımlar 2.000 dolar ödülün sahibi olacak. Point Blank’in espordaki 10’ncu yılını kutlamak amacıyla gerçekleştirilen PBIC 2018 rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşayacak.

Güney Kore’de gerçekleştirilecek olan PBIC 2018 espor şöleni Türkiye saati ile 17 Kasım sabahı saat 06:00’da PB TV üzerinden de canlı yayınlanacak. Ayrıca canlı yayın Türkçe anlatımla oyun severlere sunulacak.

Yayını izleyen izleyiciler PBIC 2018’e özel olarak tasarlanmış olan harika silahları da kazanabilme fırsatına sahip olacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol