Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation’ın God of War Ragnarök Videosunda Türkiye Detayı!

9 Kasım'da çıkış yapan God of War Ragnarök için pazarlama çalışmalarına hız kesmeden devam eden PlayStation, dünya çapında yayınladığı yeni tanıtım videosunda Türkiye'ye de yer verdi.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War Ragnarök, soluksuz bir bekleyişin ardından 9 Kasım’da PS4 ve PS5 için piyasaya sürüldü. Kratos ve Atreus’un İskandinav coğrafyasındaki macerasına görkemli bir son getiren oyun, hem eleştirmenlerin hem de oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı.

Birçok kişi tarafından tüm zamanların en iyi PlayStation oyunu olarak nitelendirilen RPG, yalnızca birinci gün satışlarıyla serideki diğer oyunların ilk hafta satışlarını geçmeyi başardı. Ragnarök, 8 Aralık’ta gerçekleşecek The Game Awards 2022‘de Yılın Oyunu ödülünü almaya en yakın aday konumunda.

God of War Ragnarök, 9 Kasım’da Piyasaya Sürüldü

god of war ragnarök playstation

Yeni God of War için hummalı bir pazarlama çalışması yürüten PlayStation, hem sosyal medya hem de otobüs ve metro durakları için tasarladığı afişlerle gündem yaratmaya devam ediyor. Hatta bunlardan biri İstanbul metrosunda karşımıza çıkmıştı. Aranızda hatırlayan hatta gören okurlarımız muhakkak olacaktır.

PlayStation’ın global Twitter hesabında yayınladığı yeni bir videoda ise Türkiye‘nin de olması gözlerden kaçmadı. Farklı ülkelerdeki God of War Ragnarök ile ilgili açık hava reklamlarının gösterildiği klip, güzel bir İstanbul manzarası ile başlıyor. Videoda Türkiye dışında Portekiz, Hindistan, Yunanistan, ABD ve daha birçok ülke yer alıyor.

PlayStation’ın God of War Ragnarök videosu Türkiye ile başlıyor

Klibin sonunda hepsini aynı karede küçük çerçeveler halinde görüyoruz. God of War’un ülkemizde geniş bir hayran kitlesi var. Bu nedenle videonun Türkiye ile başlaması gerçekten mutluluk verici bir ayrıntı. Ragnarök, PlayStation Store’da 699 liraya satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.