Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation’da 999 TL Olan DC Oyunu Xbox’ta 21 TL’ye Düştü

DC kahramanlarını içeren bir dövüş oyunu olan Injustice 2'nin Efsanevi sürümü Xbox Store'da 21 TL gibi oldukça ucuz bir fiyattan satılıyor.

Mortal Kombat serisinin arkasındaki NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Injustice 2‘nin Efsanevi Sürüm’ü (Legendary Edition) Xbox Store‘da kaçırılmayacak bir fiyata düştü. İçerisinde indirilebilir tüm DC karakterlerinin yanı sıra çeşitli özel kostümler ve içerikler bulunan versiyon, normalde 212 TL’ye satılıyor. Kısa süreliğine yüzde 90 indirime giren sürüm, 21 TL‘ye kadar düştü.

Xbox One ve Xbox Series X|S konsollarında oynanabilen Injustice 2, DC Comics‘in süper kahramanlarının ve süper kötülerinin bir araya geldiği dövüş serisinin devam halkası olarak 2017 yılında karşımıza çıkmıştı. Oyun, farklı DC karakterlerini kontrol edebilmemize ve bu karakterlerin birbirleriyle dövüştürmemize olanak tanıyor.

Injustice 2 Efsanevi Sürüm Xbox’ta 21 TL

Injustice 2 xbox

Hikaye modunda kötü bir karakter olan Brainiac’in dünyayı tehdit etmesi nedeniyle kahramanları bir araya getiriyoruz. Efsanevi Sürüm’de ise dünyanın varlığını riske atacak bir tehdit yaklaşırken Batman olarak Superman rejimine karşı mücadele veriyoruz. Hikaye modunun yanı sıra, tek oyunculu savaş modu, çok oyunculu savaş modu ve turnuva modu gibi seçenekler de bulunuyor.

Ayrıca karakterleri özelleştirebiliyor ve oyun içi ödüllerle yeni ekipmanlar kazanabiliyoruz. Bu ekipmanlar, karakterlerin yeteneklerini ve görünümlerini değiştiriyor. Dövüş oyunlarına ve DC evrenine ilginiz varsa, oyuna bir şans verebilirsiniz. Hele ki, 21 TL‘ye kadar düşmüşken kesinlikle düşünmenizi tavsiye ederiz. Injustice 2 Legendary Edition Steam’de 799 TL’ye satılırken, PlayStation Store’da ise 999 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.