Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox ve PlayStation 2023 Wrapped Listeleri Yayımlandı!

Konsol dünyasının iki devi PlayStation ve Xbox, yıl boyunca oyuncuların ne yaptıklarını gösteren 'wrapped' listelerini yayımladı.

2023’e veda etmeye hazırladığımız şu günlerde popüler birçok uygulama, geçirdiğimiz zamanı ve daha fazlasını grafik olarak bizlere vermeye başladı. Kısa bir önce dijital müzik pazarının iki devi Spotify ve Apple Music, kendi wrapped yani özetlerini yayımladı. Şimdi sıra, konsol oyuncularında.

PlayStation ve Xbox, kullanıcıların yıl boyunca ne kadar oyun oynadıklarını, hangi oyunlarda kaç saat vakit harcadıklarını ve daha fazlasını içeren kişiye özel istatistikleri paylaştı. PS4 veya PS5 kullanıcıları, 2023’te oyuna dair yaptıkları ne varsa bir dökümünü görecekler.

Xbox ve PlayStation’da Yıl Sonu Karnesi Açıklandı

playstation wrapped 2023

Bu yıl oynadıkları ilk oyunun ne olduğu, daha sonra en çok oynadıkları oyunu, en sevdikleri türü ve daha fazlası, bu dökümde yer alacak. Benzer şekilde Xbox’taki oyuncular da temel olarak aynı verileri görebilecekler. Genel oyun süresi, en çok oynanan ay, popüler türler vb.

Dileyen kullanıcılar, tercih ettiğiniz sosyal medya platformlarında bu grafikleri ekran görüntüsü alarak paylaşabilecekler. Bu istatistikler 2023’ün sonuna kadar güncellenmeye devam edecek, bu yüzden verileriniz değişebilir. Hemen aşağıda, Xbox ve PlayStation 2023 özetine nasıl ulaşabileceğinizi anlattık.

Xbox ve PlayStation 2023 Özeti Nasıl Görülür?

PlayStation için http://wrapup.playstation.com adresine gidin ve Sony hesabınız ile oturum açın. Bu siteye hem mobil hem de PC üzerinden erişebilirsiniz. Özet sayfasını şimdi veya daha sonraki bir zamanda dilediğiniz kadar ziyaret edebilirsiniz. Verilerinizi görüntülemek için aktif bir PS Plus aboneliğine veya herhangi bir ek şeye ihtiyacınız yok.

Xbox kullanıcıları ise xbox.com/in-in-review adresini ziyaret ederek yıl boyunca oluşan istatistiklerini görebilirler. Hesap bilgilerinizle sayfaya giriş yaptıktan sonra konsoldaki tüm oyun etkinliğinizin ayrıntılı bir dökümünü alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.