Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store’da En Çok İndirilen Oyunlar Açıklandı

Sony, haziran ayı boyunca PlayStation Store üzerinden en çok indirilen oyunları açıkladı. Diablo 4'ün PS5 sürümü, hem Avrupa hem de Kuzey Amerika listesinde ilk sırada bulunuyor.

Haziran ayında PlayStation Store’da en çok indirilen oyunlar belli oldu. Her zaman olduğu gibi PS5, PS4, PS VR2, PSVR ve oynaması ücretsiz oyunlar için ABD / Kanada ve Avrupa olmak üzere iki farklı liste mevcut. Geçtiğimiz ay en çok rağbet gören PS5 oyunları arasında Diablo 4, FINAL FANTASY XVI, Street Fighter 6, F1 23, GTA 5 ve Call of Duty: Modern Warfare II gibi yapımlar bulunuyor.

Kuzey Amerika’daki PlayStation 4 kullanıcılarının en çok indirdikleri oyun yine Diablo IV olurken, Avrupa’nın tercihi Minecraft oluyor. FIFA 23, Red Dead Redemption 2, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ve The Forest gibi oyunlar, her iki bölgede de çok satanlar arasında yer alıyor.

Haziran Ayının En Çok İndirilen Oyunu Diablo 4 Oldu

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülen Diablo IV, haziran ayının en çok indirilen PlayStation oyunu olmayı başarıyor. 11 yıllık bekleyişin ardından gelen oyun, PS Store’da 1.419 TL fiyatla satılıyor. En üst sürüm olan Ultimate için ödenmesi gereken meblağ ise tam tamına 2.021 TL.

haziran 2023 en çok indirilen oyunlar ps store

PS VR2 oyunlarına baktığımızda ise Beat Saber‘ın hem ABD / Kanada hem de Avrupa bölgesi için ilk sırada yer aldığını görüyoruz. Onu Pavlov, Job Simulator, Hubris ve Red Matter 2 gibi yapımlar izliyor. Son olarak hem PS4 hem de PS5 için haziran ayında en çok indirilen oynaması ücretsiz oyunlara göz atalım. Epic Games’in battle royale klasiği Fortnite, iki bölgede de zirvede yer alıyor.

Listelere adını yazdırmayı başaran diğer oyunlar arasında Call of Duty: Warzone, Trackmania, Fall Guys, Rocket League ve Apex Legends bulunuyor. Geçtiğimiz ay boyunca PS Store’da en çok indirilen oyunların tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.