Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Plus’a Eklenecek İki Klasik Oyun Sızdırıldı

Sony'nin yakın zamanda duyurdupu hizmet, tüm PS klasiklerini içerecek. Plus aboneliğinde yer alacak iki önemli klasik oyunu ise resmi bir siteden sızdırıldı.

Sony, PS Plus’ı PS Now ile birleştiren yeni PlayStation Plus hizmetini mart ayında tanıttı. Ardından Sony, hizmete girecek bir dizi PS1 oyunu da dahil olmak üzere PS5, PS4, PS3’te yer alan klasik oyun serilerinden bazılarını açıkladı. Yine de açıklanan bu liste ayrıntılı değildi. Ancak şimdi, yabancı haber sitesinden alınan bilgilere göre iki klasik oyun daha sızdırıldı.

Gelecek olan iki yeni klasik oyun, PS1 oyunu Oddworld: Abe’s Odyssey ve PS Plus oyunu Ridge Racer 2 olarak açıklandı. Bu oyunları PlayStation yanlışlıkla kendisi sızdırdı, çünkü hayranlar her iki oyunun da Malezya PS Now mağazasında listelendiğini fark etti. Abe’s Odyssey sayfası hala çalışıyor ancak Ridge Racer 2 sayfası satın alınamaz yazan bir pencereye yönlendiriyor.

PlayStation Plus Abonelik Hizmeti Birçok Klasik Oyunu İçeriyor

PlayStation Plus

Ayrıca burada, önümüzdeki ay PlayStation Plus’a gelecek önceden duyurulan iki PS1 oyunu da listelenmiş durumda. Kazara sızdırılan oyunların yer aldığı ResetEra gönderisinde, Ridge Racer 2 listesinden birden fazla ekran görüntüsü görüntüleyebilirsiniz. PlayStation, Abe’s Odyssey ve Ridge Racer 2’nin PS Plus‘a gelip gelmediğini henüz resmi olarak doğrulamamış olsa da bu sızıntı kesin gibi görünüyor.

Abe’s Odyssey için Malezya PSN sayfasının başlığında PS1 sürümü bile görünüyor. Bu iki oyunun Batı’da yenilenen PS Plus hizmetine ulaşıp ulaşmayacağını görmek için beklemekten başka çaremiz yok. Ancak sızıntının resmi kaynaktan yapıldığını bir kez daha hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.