Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Plus Klasik Kataloğuna Eklenecek Üç Oyun Sızdırıldı

PlayStation Plus kataloğuna yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda üç yeni oyun sızdırılıyor.

Tayvanlı bir derecelendirme kurulu üç farklı PlayStation Plus oyununun hangisi olduğunu açıkladı. Sony tarafından kullanıcılara sunulan PS Plus hizmeti bildiğiniz üzere geniş bir kütüphaneyi bünyesinde barındırıyor. Kullanıcılar burada tek bir aylık ödeme ile bu geniş kütüphaneye erişebiliyor ve yüzlerce oyunu deneme fırsatı elde ediyor. Bu hizmete her ay yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor.

Geldiğimiz noktada derecelendirme kurulu klasik kataloğuna eklenecek daha fazla oyunu açığa çıkarıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Kasım ayı oyunları açıklandı ve bu oyunların haricinde yeni oyunların da gelmesi bekleniyor. Gematsu tarafından tespit edildiği üzere üç yeni oyun arasında Disney/Pixar Buzz Lightyear of Star Command, Thrillville ve Thrillville: Off the Rails yer alıyor. Oyunların her biri PlayStation 4 ve PlayStation 5 için derecelendirildi.

PlayStation Plus Hizmetine Yeni Oyunlar Geliyor

Eklenecek olan oyunlar hakkında kısaca bilgi vermek gerekirsek Buzz Lightyear of Star Command, 2000 yılında orijinal PlayStation için piyasaya sürüldü. Thrillville 2006’da PS2’ye ve ertesi yıl PSP’ye gelirken, devam oyunu Off the Rails (PSP) 2007’de her iki platforma da çıkışını gerçekleştirdi.

playstation plus game catalogue

Tayvanlı derecelendirme kurulu daha önce de birçok kez PlayStation Plus Klasik katalog oyunlarının geleceğini açıklamıştı. Bu ayın başlarında, Disney/Pixar Up’ı PlayStation Plus’ta yayınlanmadan önce PS5 ve PS4 için sınıflandırmıştı.

Geldiğimiz süreçte Kasım ayı oyunlarının açıklandığından bahsettik. Bu ayın yeni oyunları arasında ise Teardown, Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, Dead Island: Riptide Definitive Edition, Superliminal, Eiyuden Chronicle: Rising ve daha fazlası yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.