PlayStation Plus Haziran 2020 Oyunları Belli Oldu

Haziran ayında PS Plus abonelerine ücretsiz verilecek oyunlar açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Sony’nin PlayStation 4 kullanıcıları için sunduğu ücretli abonelik servisi olan PlayStation Plus’ın merak edilen Haziran 2020 ücretsiz oyunları belli oldu.

Sony Avrupa, PlayStation Plus abonelerine Haziran 2020 döneminde ücretsiz olarak sunulacak oyunları açıkladı. PlayStation Plus abonelerinin Call of Duty : WWII oyunu sonrasında ücretsiz olarak sahip olabilecekleri oyun da belli olmuş oldu. PlayStation 4 kullanıcısı olan PlayStation Plus aboneleri bu ay iki farklı kaliteli oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Yapılan açıklamaya göre Call of Duty WWII ve Star Wars Battlefront II oyunları Haziran ayında PlayStation Plus aboneleri tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. PlayStation Plus aboneleri için sunulan her iki ücretsiz oyun AAA kalitesinde nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve daha önce oynamayanlar için tavsiye edebileceğimiz oyunlar arasında bulunuyor.

Call of Duty : WWII oyunu PlayStation Plus aboneleri için indirilebilir durumda. Battlefront II oyunu ise 2 Haziran tarihinden itibaren indirilebilir olacak. Eğer ki PlayStation Plus abonesi değilseniz, PlayStation Plus abonesi olarak Cities: Skylines ve Farming Simulator 19 oyunlarını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol