PlayStation Plus Ağustos 2021 Ücretsiz Oyunları Resmen Belli Oldu

Ağustos ayı PlayStation Plus oyunları açıklandı. Tüm oyunlar 3 Ağustos'tan itibaren indirilebilir olacak.

PlayStation Plus ağustos oyunları, PlayStation 4 için Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2 ve PlayStation 5 bonus oyunu olarak Hunter’s Arena: Legends olarak açıklandı. Tüm oyunlar 3 Ağustos’tan itibaren PS Plus aboneleri için indirilebilir olacak.

PlayStation Plus Ağustos 2021

PlayStation Plus Ağustos Oyunları Neler?

PlayStation Plus ağustos ayının ilk oyunu olan Hunter’s Arena: Legends‘ın PS Plus oyunu olduğu zaten onaylandı, ancak yalnızca PS5 sürümü ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyun, PlayStation 4’te ücretli bir oyun ve bir PC sürümü de yakında yayınlanacak. Oyun, şeytanların ortaya çıktığı bir dünyada birbirinizle savaşacağınız 30 oyunculu bir PvP ve PvE battle royale oyunu. Birbirinizle savaşmanızın nedeni, avcılardan biri iblisleri serbest bırakmaktan sorumlu olması. Bu yüzden avcılar arasında güven yok oldu. PvP sizin için uygun değilse, iblisler ve bosslar ile yüzleşmek amacıyla ödüller için zindanlara girebilirsiniz.

PlayStation Plus Ağustos 2021

Bunun yanı sıra Plants vs. Zombies serisinin üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville dağıtılacak. Bu yapım da aynı oyun formülü üzerine inşa edildi, yani ilk iki Garden Warfare oyununu sevdiyseniz, bunu da mutlaka seveceksiniz. İki yıl önce piyasaya sürülen oyunda, takip eden yıl için ortaya çıkan bir dizi ücretsiz mevsimsel içerik de mevcut, ancak daha fazla yeni içerik planlanmadı.

PlayStation Plus Ağustos 2021

PlayStation Plus ağustos ayının son oyunu olarak Tennis World Tour 2, spor oyunlarını geliştirmek ve benzersiz bir Wildcard sistemi ile yeni mekanikler eklemek isteyen Big Ant Studios tarafından geliştirilen en son tenis oyunu. Oyun bu yılın başlarında PlayStation 5 için bir yükseltme aldı, ancak bu Ağustos ayında PS Plus’ta dağıtılan sürümün PlayStation 4 ile sınırlı olup olmayacağı henüz belli değil.

Temmuz Ayı PS Plus Oyunlarını Unutmayın!

Bu ayın PlayStation Plus oyunlarını indirmek için temmuz ayında hala bol zamanınız var. Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds ve A Plague Tale: Innocence‘ın yeni PlayStation 5 sürümü hala mevcut. Bunları hesabınıza eklemek için doğrudan PlayStation Store’a giden indirme bağlantıları:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol