Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Oyunları Steam’de İndirime Girdi!

Steam, PlayStation oyunları için yüzde 75'e varan tasarruflar sunan bir indirim kampanyası başlattı. İşte öne çıkan fırsatlar.

Özel yapım oyunlarını yavaş yavaş PC’ye getirmeye başlayan PlayStation, yıllarca süren inadının ardından nihayet konsol sınırlarının dışına çıkmaya başladı. Steam’deki yayıncı sayfasında 300 binden fazla takipçiye sahip olan şirket, şu anda God of War Days Gone ve Horizon Zero Dawn gibi en sevilen PlayStation oyunlarından bazılarını mağazada sergiliyor.

Eğer bu oyunları ve daha fazlasını bilgisayarınızda deneyimlemek istiyorsanız, bugün başlayan PlayStation Yayıncı İndirimi‘ndeki fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sınırlı süreliğine geçerli olan Steam indirimi, popüler oyunlar ve DLC’ler için yüzde 75’e varan fırsatlar sunuyor. Kampanya sayfasına girdiğimizde bizleri ilk olarak, dün 329 liradan ön siparişe açılan Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu karşılıyor. Hemen aşağıda ise indirimde olan PlayStation oyunlarını görüyoruz.

playstation oyunları steam

Kratos ve oğlu Atreus’un İskandinav coğrafyasındaki olağanüstü serüvenini konu alan God of War, yüzde 20 indirimle 263,20 liraya düştü. Normalde 329 liraya satılan bu oyuna yaklaşık 66 liraya daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Son yıllarda PlayStation’a çıkan en iyi oyunlardan biri olan Horizon Zero Dawn ve kıyamet sonrası bir açık dünyada harika bir hikaye sunan Days Gone, yüzde 60 indirimle 131,60 liraya indi.

Son olarak, 249 lira değerindeki asimetrik çok oyunculu nişancı oyunu Predator: Hunting Grounds için de yüzde 75 oranında bir indirim söz konusu. 62,25 liraya kadar düşen yapım, büyük bir fırsatı sunuyor. Ayrıca Predator DLC’lerin her birine 5,50 ila 19,75 lira arasında bir tutar ödeyerek sahip olma şansınız da var.

Steam’de İndirime Giren PlayStation Oyunları

 • God of War – 329 TL 263,20 TL
 • Horizon Zero Dawn Complete Edition – 329 TL 131,60 TL
 • Days Gone – 329 TL 131,60 TL
 • Predator: Hunting Grounds – 249 TL 62,25 TL
 • Helldivers Dive Harder Edition – 88,99 TL 22,24

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.