Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Maskotu Astro’nun Yeni Oyunu Duyuruldu!

PlayStation maskotu Astro'nun yepyeni bir oyunu duyuruldu. Astro Bot adıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Team ASOBI stüdyosunun üstlendiği PlayStation maskotu Astro’nun yepyeni bir oyunu duyuruldu. Astro Bot adıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan yeni platform ve macera oyunu detaylara göre 6 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek olan oyunun ön siparişleri ise 6 Haziran tarihinde açılacak. Şu anda fiyatı belli değil.

Astro Bot, ortaya çıkan bilgilere göre 50’den fazla heyecan verici bölgeyi beraberinde getirecek. Oyun içerisinde platform ve aksiyon-macera unsurları bulunacak ve zorlu ortamları aşmak için çeşitli hamleler gerçekleştirebileceksiniz. Serinin yeni oyunu içerisinde her bölgede farklı platform zorlukları bulunacak ve onları aşmak için yeni karakterlerle işbirliği içerisine girebileceksiniz.

Astro Bot Tam DualSense Desteği Sunacak

Team ASOBI stüdyo direktörü Nicolas Doucet yeni duyurulan oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Herkese merhaba! Team Asobi adına, PlayStation 5’e gelecek olan yeni oyunumuz Astro Bot‘u tanıtmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Maskot karakterimiz PlayStation 5 konsoluyla çıkışından bu yana boy gösterdiğinden beri pek çok kullanıcıyı bize yönlendirdi. Özellikle DualSense kontrollerine ayırdığımız vakit gerçekten oyuncuları memnun etti. Şimdi ise yepyeni bir deneyim ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz.

ASTRO BOT 2024 05 30 24 002

Serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun için açıklanan detaylar sadece bunlarla sınırlı değil aynı zamanda burada 80’den fazla seviyeyi keşfedebileceğimiz söyleniyor. Kontrolcü ile beraber tam uyumla çalışacak oyunda yemyeşil ormanlardan kumsallara, sıcak volkanlardan devasa bir kum saati bölgesine kadar geçiş sağlayabiliyoruz. Eğlencenin dibine vurabileceğimiz yapımda herkese yetecek kadar eğlencenin olacağı belirtiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.