Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haziran Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları!

Sony, haziran ayında PlayStation Store üzerinden en çok indirilen oyunları açıkladı. PS5 kullanıcılarının en fazla ilgi gösterdiği yapım, Grand Theft Auto V oldu.

Haziran ayında PlayStation Store’da en çok indirilen oyunlar belli oldu. Her zaman olduğu gibi PS5, PS4, PS VR2, PSVR ve oynaması ücretsiz oyunlar için ABD / Kanada ve Avrupa olmak üzere iki farklı liste mevcut. Geçtiğimiz ay en çok satılan PS5 oyunları arasında yıllara meydan okuyan Grand Theft Auto 5, Elden Ring, NBA 2K24, Sea of Thieves ve Call of Duty: Modern Warfare III gibi oyunlar bulunuyor.

Hem Kuzey Amerika hem de Avrupa’daki PlayStation 5 sahiplerinin en çok indirdikleri oyun GTA 5 oluyor. Haziran ayında ABD / Kanada ve Avrupa’daki en popüler PlayStation 4 oyununa baktığımızda ise bir kez daha Minecraft‘ı görüyoruz. Onun hemen ardından bir başka Rockstar klasiği Red Dead Redemption 2, Firewatch, GTA 5, The Forest ve kısa süre önce film uyarlamasının çekimlerine başlanan Watch Dogs 2 gibi yapımlar geliyor.

GTA 5, Haziran 2024’te En Çok İndirilen Oyun Oldu

ps store en çok indirilen haziran

Her iki bölgede en çok indirilen PS VR2 oyunu Beat Saber oluyor. Onu Among Us VR, Arizona Sunshine 2, Kayak VR: Mirage, Pavlov ve Job Simulator gibi yapımlar izliyor. Son olarak hem PS4 hem de PS5 için haziran ayında en çok indirilen oynaması ücretsiz oyunlar ise MultiVersus, Fortnite, Roblox, Call of Duty: Warzone ve Fall Guys şeklinde sıralanıyor.

Haziran 2024’te PlayStation Store’da en çok indirilen oyunların tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Temmuz ayının PS Plus Essential oyunları arasında Borderlands 3, NHL 24 ve Among Us bulunuyor. Her üçü de 5 Ağustos’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklenebilecek. Extra ve Deluxe katmanlarında yer alan Oyun Kataloğu‘na yapılacak yeni eklemelerin ise birkaç gün içerisinde belli olması bekleniyor.

PlayStation Plus Kataloğundaki En İyi Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.