PlayStation 5’in Çıkış Tarihi İle İlgili Sevindiren Açıklama

Sony'den PlayStation 5'in çıkış tarihi hakkında önemli açıklama.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Sony’nin merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5’in çıkış tarihine dair sevindirici bir açıklama yapıldı. 

blank

Koronavirüs salgını sonrasında pek çok teknoloji şirketi bu durumdam olumsuz etkilenmişti. Etkinlikleri ve yeni ürünlerinin çıkışını erteleyen firmalar arasında Sony’nin de katılacağı düşünülüyordu. Bilindiği üzere Sony bu yılın tatil döneminde yeni oyun konsolu PlayStation 5’i satışa sunacak. Sony’nin yeni oyun konsolunun çıkışının koronavirüs salgını nedeniyle erteleneceği düşünülüyordu. Konu ile ilgili olarak Sony’den açıklama geldi. 

Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Sony, koronavirüs salgınının PlayStation 5’in çıkış tarihi üzerinde önemli bir etkisinin olmadığını belirtti. Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunu alacak olan kullanıcılarını sevindirecek olan bu açıklamanın pek çok firma için yeni bir başlangıç olabilir. Zira tüm dünyada koronavirüs salgını daha da tehlikeli bir hal alıyor olsa da salgının ortaya çıktığı ve firmaların üretimlerinin yapıldığı Asya ülkelerinde ise iyileşme söz konusu. 

Sony’nin bu açıklamasıyla birlikte PlayStation 5’in çıkış tarihi daha önceden de belirlendiği gibi 2020 yılının sonlarında büyük bir ihtimalle Kasım – Aralık aylarında gerçekleşecek. Sony PlayStation 5’in çıkış tarihinin önümüzdeki aylarda kesin olarak açıklanması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol