Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Playstation 5 Oyunları PS Store’da Ön Siparişe Açıldı

PS5 oyunları için ön sipariş seçenekleri, PS Store'a yeni gelen bir güncelleme ile eklendi.

Sony, PlayStation Store için güncellemeler sunmaya başladı ve bunlardan biri de PS5 için birden fazla oyun için ön sipariş vermenize izin verecek.

PS5 SpiderMan On Siparis

Comicbook‘a göre, güncelleme henüz dünya çapında mevcut değil. Güncelleme ayrıca yeni parlak beyaz PS5 konsoluyla eşleşen yeniden tasarlanmış bir temaya da sahip. Şu anda dosya boyutu, ekran görüntüleri ve oyun videoları gibi ayrıntıları görme seçeneği de yok.  (ancak bunun nedeni, henüz çıkmamış oyunlar için bunlardan herhangi birine sahip olmanın imkansız olması) Daha önce bildirdiğimiz gibi, PSN web sitesinde yeniden tasarlanan PS Store’un nasıl görüneceğine dair bazı haberler gördük. Ancak burada asıl nokta, menüde gezinmek gerçekten çok daha kolay ve rahat olmuş.

Ön sipariş verdiğiniz PS5 oyunlarının hiçbirini önceden yükleyemeyeceksiniz, bu nedenle teknik olarak ön sipariş vermenin bir anlamı yok. Sadece ön sipariş verip oyuna sahip olduğunuzun güvencesi için sipariş verebilirsiniz. Tabi ki ülkemizde her an artabilen oyun fiyatları da bizleri ön siparişe yönlendiriyor.

NOT: Güncellenen PS Store’da üzücü bir haber de var; PS3, PSP ve PS Vita oyunları artık mağazada mevcut olmayacak.

Yeni PS Store’dan ön sipariş vermek, PS5’in çıkış oyunlarını konsolunuzu alıp kurduğunuz günden itibaren oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Buna Spider-Man Miles Morales, Assassin’s Creed Valhalla, Demon’s Souls Remake, Watch Dogs Legion ve bir kaç oyun daha dahil. Ayrıca Fortnite ve Borderlands 3 dahil olmak üzere yeni nesil için optimize edilmiş bir avuç PS4 oyununu da oynayabileceksiniz.

Kısacası, bir PS5 oyunu için kesinlikle can atıyorsanız, güncellenmiş PS Store‘a da sahipseniz hemen bir ön sipariş verebilirsiniz. Ancak yukarıda da söylediğim gibi. Ön indirmeler açık olmadığı için henüz sadece sipariş verebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.