Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation 5 Kulaklıklarının Çıkış Tarihi Belli Oldu

PlayStation 5'in yanı sıra PC ve Mac uyumluluğu sunan PlayStation Pulse Explore ve PULSE Elite Wireless isimli kulaklıkların çıkış tarihi belli oldu.

Sony, PlayStation 5 için özel olarak tasarladığı yeni kulaklıklarını bu yılın başlarında tanıttı. Artık şirket, yakında çıkacak olan bu kablosuz oyun kulaklıklarının çıkış tarihini ve ön sipariş bilgilerini onayladı. İşin ilginci, PULSE Explore isimli kulak içi kulaklıklar, oyun oynamanın yanı sıra telefon görüşmeleri yapmak gibi günlük işler için de kullanılabilecek.

Japon oyun devi, 6 Aralık 2023‘te PlayStation Pulse Explore ve PULSE Elite Wireless kulaklıklarını piyasaya süreceğini duyurdu ancak Türkiye için net bir tarih belirtmedi. Kulaklıklar ilk olarak ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya, Portekiz, Japonya, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak. Kulaklığın fiyatı ise 199,99 Dolar olacak ve ön sipariş süreci ise 9 Kasım 2023 itibarıyla başlayacak.

PlayStation 5: Pulse Explore Özellikleri

PlayStation 5 Kulaklıklarının Çıkış Tarihi Belli Oldu

PlayStation Pulse Explore, kayıpsız ses kalitesi ve düşük gecikmeli performans sunacak. Kulaklıkların çift mikrofonu, daha sürükleyici bir deneyim sunmaya yardımcı olmak için yapay zeka ile geliştirilmiş gürültü engelleme içerecek. Kulaklıkların 5 saate kadar çıkan pil ömrüne ek olarak beraberinde gelen şarj kılıfı ile oyun deneyiminiz 10 saate kadar çıkabilecek.

Düzlemsel manyetik sürücüler kullanan PULSE Explore, bütün çeşitliliğiyle beraber sesleri neredeyse kusursuz bir doğrulukla üretecek. Üç boyutun hepsine inanılmaz bir doğrulukla yerleştirilen ses işaretleri sayesinde 3D ses destekli PS5 oyunlarının tadını da çıkarabileceksiniz.

PULSE Explore; PlayStation 5 konsolları, PC ve Mac ile kullanılabilen PlayStation Link USB adaptörü ile tam uyumluluk sunacak. Ayrıca PlayStation Link Kablosuz Ses Teknolojisinin PC ve Mac’inizle de çalıştığını ve bu kulaklıkların bu teknoloji de desteklediğini belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.