PlayStation 4 İçin Days of Play İndirimleri Başladı

Onlarca oyunda Days of Play indirimleri başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji devi Sony, PlayStation 5 oyun konsolunun tanıtımı öncesinde PlayStation 4 için Days of Play indirimlerini başlattı.

Sony tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte Days of Play kampanyasını başlattı. 3 Haziran – 17 Haziran tarihleri arasında aktif olarak olan Days of Play kampanyası boyunca, 15 günlük indirimler yapılacak. PlayStation 4 için sunulan Days of Play indirimlerinde Hideo Kojima’nın son oyunu Death Stranding 149 TL’den Nioh 2 oyunu 249 TL’den ve Predator: Hunting Grounds oyunu ise 149 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Days of Play oyunu kapsamında ayrıca, God of War Digital Deluxe Sürümü 64 TL, Far Cry 5 Gold Edition 84 TL, The Last of Us Remastered 49 TL, The Witcher 3 : Wild Hunt 39 TL, ve Assassin’s Creed Origins – Gold Edition ise 240 TL fiyat etiketine sahip. Sony PlayStation 4 sahipleri ayrıca PlayStation Plus 12 aylık üyeliğini yüzde 30 indirimle 125.99 TL fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol