PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Savage Haritası Bugün İkinci Test Aşamasına Çıkıyor!

PlayerUnknown's Battlegrounds’un yeni Savage haritası bugün ikinci bir teste tabi tutulacak.

2017 yılından bu yana sayısız güncelleme alarak birbirinden farlı haritaları oyunculara sunan PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni ‘Savage’ haritası ile bekleneni verecek mi bekleyip göreceğiz.

14 Nisan’da başlayan test kayıtları şu sıralar hala devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda birinci test aşamasına çıkarak oyuncuların beğenisini toplamayı başaran Savage haritası, oyundaki mevcut haritaların 4’te 1’i büyüklüğüne sahip olarak karşımıza çıkmıştı. 4×4 boyutunda olan harita yine 100 oyuncu tarafından oynanacak. Oyuncular test aşamasında yeni haritayı tüm özellikleri ile deneyimleyebilecek. Eğer daha önceki test sürecine kayıt olduysanız, bugün ki test aşamasına tekrar kaydolmanız gerekmiyor. Ancak birinci test aşamasında yer almadıysanız, ikinci teste kayıt olmalı ve anahtar sahibi olmalısınız.

İki gün boyunca test sunucularında yer alacak olan yeni harita içerik bakımından da oldukça zengin olacak. Yeni harita ile oyuna güncelleme de gelecek. Gelecek olan güncelleme ile beraber Savage haritası tam sürüm olarak oyunculara sunulurken, oyun içerisinde de bazı önemli değişiklikler yapılacak. Mavi alanın çok hızlı bir şekilde ilerlemesi biraz daha yavaş bir yapıya kavuşturulacak. Ayrıca evlerde yer alan t-shirt, pantolon gibi giyilebilir nesnelerde azaltılırken silah oranı da biraz daha arttırılacak. Haritanın ikinci testi 18 Nisan’da sona erecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>