PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Harley Quinn Kostümü 25 Dolar Fiyat Etiketine Sahip!

PUBG'nin yeni kostümleri oldukça pahalı görünüyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve geçtiğimiz güncelleme ile yeni kostümleri oyunculara sunan PUBG, yine cepleri yakacak.

Fiyat etiketi ile zaten eleştiri eklerinin hedefi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds bu kez de yeni kostümler ile oyuncularla karşı karşıya gelecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme alarak oyunculara Harley Quinn ve Joker kostümü sunan PUBG, mağazadaki satışlarına başladı. Mağazada Harley Quinn’in kıyafeti 25 dolar gibi bir fiyat etiketi ile oyunculara sunuldu. Kostümün fiyatı makyajı ve saç modelini de kapsıyor. Yani oyuncular 25 dolar karşılığında Harley Quinn kıyafetine, makyajına ve saç modeline sahip olacaklarmış.

Buna ek olarak oyuna eklenen Joker kostümü  19.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Saç ve makyaj özelliklerini de isteyen oyuncular 25 dolar ödeyecekler. Şuanda oyun içi mağazada satılan kostümler oyuncuların dikkatini çekmeye başladılar. Fiyatları ile cepleri yakan yeni içerikler arasında hemşire, mumya, palyaço gibi kostümler de yer alıyor. Hatırlayacağınız üzere bu içerikler Cadılar Bayramı’nı kutlamak amacıyla oyuna gelmişti.

50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım fiyat etiketleri ile ceplerimizi yakmaya devam edecek gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>