PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Erangel Haritasına Dinamik Hava Sistemi Eklendi!

Oyunun Erangel haritasına dinamik hava sistemi eklendi.

Düzenli olarak güncellemeler almaya devam eden PlayerUnknown’s Battlegrounds milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Yakında Xbox One ve PlayStation 4’te çapraz olarak oynanacak olan yapım Erangel haritası için dinamik hava sistemi getirdi.

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 ve Xbox One platformuna çapraz oynama desteği getireceğini duyuran PUBG Corp yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Bugün gelen bilgilere göre oyunun sunucularında yer alan 4.2 güncellemesi ile Erangel haritasına dinamik hava döngüleri eklenmiş.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre PUBG’nin en çok oynanan haritası olan Erangel artık dinamik hava değişim döngülerine sahipmiş. Oyuna gelen 4.2 güncellemesi ile sis, dolu, yağmur ve fırnıta gibi hava döngüleri Erangel haritasına eklenmiş. Güncelleme bunlara ek olarak oyun içerisindeki görseller üzerinde de önemli derece de iyileştirmeler yapmış.

Bazı ince ayarlar da getiren 4.2 güncellemesi dinamik hava sistemi ile Erangel’i diğer haritalardan ayırıyormuş. Oyunun en çok oynanan haritası olarak bilinen Erangel yeni özellikleri ve tasarımı ile bu alandaki başarısını devam ettirecek gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol