PlatinumGames 1 Nisan’da Yeni Bir The Wonderful 101: Remastered Oynanış Fragmanı Yayınlayabilir

PlatinumGames 1 Nisan'da dördüncü duyurusunu yayınlayacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Japon stüdyo PlatinumGames, 2020’de hayranları için çok heyecan verici duyurular yaptı. Her şeyden önce, Kickstarter aracılığıyla kitle fonlaması yapılan ve şimdi iki aydan kısa bir süre içinde PC (Steam), PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e çıkacak olan The Wonderful 101: Remastered var.

İkinci duyuru, Hideki Kamiya’nın yeni projesi olan Project GG . Ve PlatinumGames’in ilk sahip olduğu ve kendi yayınladığı oyunu oldu. Kamiya’nın sözde kahraman üçlemesinde (Viewtiful Joe ve The Wonderful 101’den sonra) son oyun olarak kabul edilen Project GG, Muhtemelen büyük Kaiju benzeri canavarlara karşı savaşan Ultraman’dan ilham alan büyük bir kahramana sahiptir.

Üçüncü haber , stüdyo tarihinde ilk kez canlı servis oyunları geliştirmeye odaklanan Tokyo’da yepyeni bir PlatinumGames ofisinin açılmasıydı. Ancak, son bir duyuru kaldı ve bugün PlatinumGames hayranlarına 1 Nisan’da bunun ne olduğunu herkese duyuracağını söyledi.

Son olarak 1 Nisan’da açıklanacak olan duyurunun yeni çıkacak olan oyunun yeni bir oynanış videosu ile ilgisi olabilir. Henüz tam olarak ne bilinmeyen bu duyuru başka bir oyun veya projeyle ilgili olması da muhtemeldir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol