Platinum Games’ten Yeni Oyun Geliyor

Platinum Games'in yepyeni bir oyun üzerinde çalıştığı dile getirildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Son zamanlarda isminden sıkça söz ettirmeyi başaran Platinum Games, yepyeni bir IP üzerinde çalışıyor. NieR: Automata’nın ardından bilgisayar için yeniden geliştirdikleri Bayonetta ve Vanquish ile isminden sıkça söz ettirmeyi başaran ekip, herhangi bir oyunlarının devamı olmayan yepyeni bir proje üzerinde çalışıyor. Şu an için herhangi bir resmi duyuru ya da bilgi paylaşımı yapılmadı ancak bu sözler Platinum Games’in önemli isimlerinden birinden duyuldu.

Kısa süre önce bir etkinliğe katılan Platinum Games yapımcılarından Atsushi Inaba, özel olarak ayrılmış bir ekibin özgün ve yepyeni bir yapım için çalışmakta olduğunu duyurdu. Etkinlikte yeni oyun hakkında herhangi bir detaylı bilgi verilmedi. Ancak bunun yepyeni bir proje olduğu ve Platinum Games’in değerini katlayacağı, firmayı ileri götüreceği özellikle belirtildi. Kısacası, yapımcılardan biri tarafından neredeyse resmi olarak haberi verilen oyun, şimdiden büyük bir beklenti ile merak uyandırmayı başardı.

Platinum Games’in yeni oyunu hakkındaki ilk fısıltıyı vermiş olmasından ötürü takibe başlayan meraklı gözler, E3 2017 fuarına çevrildi. Ekibin yeni oyunlarını Haziran ayının ortasında Los Angeles’ta gerçekleşecek fuar kapsamında duyurma ihtimali bulunuyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol