Plants vs. Zombies 3 Mobil İçin Geliyor!

Plants vs. Zombies 3 alfaya çıktı.

Plants vs. Zombies’in yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan 3’ncü oyun alfa olarak Android oyuncularına sunuldu. Yakında İOS platformu oyuncularına da sunulacak olan yapım serinin en geniş içerik yapısıne ev sahipliği yapacak.

İlk iki sürümü ile hem Android hem de İOS platformunda geniş kitlelere ulaşan Plants vs. Zombies yeni oyunu ile bu başarıyı devam ettirmeyi planlıyor. Android platformu oyuncularına alfa olarak sunulan yapım yakında tam sürüm olarak iki farklı mobil platformda oynanmaya başlanacak. PopCap Games imzası ile geliştirilen üçüncü oyun ilk sürümünden bazı içeriklere de sahip olacak.

Önce Android platformu oyuncularına sunulan yeni oyun, İOS platformuna da gelecek. Ancak İOS kullanıcılarının biraz beklemesi gerekiyormuş. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun alfa sürümü sınırlı bir oyuncu sayısına sahip olacakmış. Alfa süresince oyuncular oyunu deneyimleyecek ve karşılaştıkları sorunları geliştirici ile paylaşacakmış. Geliştiricide oyunculardan gelen geri bildirimler ile oyun üzerinde çeşitli değişiklikler yapacak ve tam sürüm olarak yayınlayacakmış.

Oyun şuanda ülkemiz için görüntülenmesken, tam sürüm ile ülkemiz oyuncularına da açılacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol