PlanetSide Arena

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

PlanetSide Arena’nın Oynanış Videosu Yayınlandı!

PlanetSide Arena yeni bir oynanış videosu aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2019’un başında yayınlanması beklenen PlanetSide Arena çeşitli aksiliklerden dolayı ertelenmişti. Geçtiğimiz haftalarda 19 Eylül’de erken erişime çıkacağını duyuran yapım, bugün de oynanış videosu ile hayranlarının karşısına çıktı.

PC ve PlayStation 4 platformu oyuncularına 19 Eylül’de sunulacak olan PlanetSide Arena merakla bekleniyor. Çok oyunculu olarak oynanabilecek olan PlanetSide Arena 250’ye 250 olarak oynanacak. Başlangıç aşamasında 300 oyuncuyu aynı harita da karşı karşıya getirecek olan yapım tam sürüme geçmesi ile 500 farklı oyuncuyu ortak bir harita da buluşturacak.

Hayatta kalma temalı olarak 19 Eylül’de lansmana çıkacak olan oyun yeni oynanış videosu ile bizleri nasıl bir atmosferin beklediğini gözler önüne serdi. Diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi, Arena’da da uçaktan atlayarak harita üzerine iniş yapacağız. Robotik bir yapıda görünen karakterler uçabilecek, koşabilecek, oldukça hızlı hareket edebilecekler.

Oyuncular gelişmiş araçları da kullanarak daha hızlı hareket edebilecekler.  Oyun içerisindeki harita devasa büyüklükte olacak.

Geniş bir içerik yapısına sahip olacak olan oyunda, zorlayıcı takım taktikleri, özel yetenekler ve daha fazlası yer alacak.

Yapımın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol