Planet Zoo’nun Demo Oynanış Videosu Yayınlandı!

Planet Zoo 18 dakikalık bir oynanış videosu aldı.

İki farklı paket halinde ön siparişlerde yer alan Planet Zoo oyuncular tarafından merakla bekleniyor. 5 Kasım 2019’da lansmana çıkacak olan oyun PC platformu için Steam’de ön siparişlerde yer alıyor. 18 dakikalık yeni bir video ile oyuncuların karşısına çıkan yapım yine detaylı içerikleri bizlere tanıtıyor.

E3 2019’da gösterime giren Planet Zoo tek oyunculu bir yapıya sahip olacak. Bünyesinde vahşi doğa hayvanlarına yer verecek olan yapımda oyuncular kendi hayvanat bahçelerini inşa edecek, hayvanlar besleyecek ve daha fazla insana ulaşmak için dünyanın dört bir yanında yer alacağız. Simülasyon ve strateji oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyun geçtiğimiz haftalarda düzenlenen E3 2019’da demo sürümüne dair bir oynanış videosu sundu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz demo sürüme dair oynanış videosunda oyun içerisindeki gerçekçi yapı da kameralara yansıyor. İnsanların hayvanat bahçesinde dolaşmaları, hayvanların davranışları, içeriklerin gerçekçiliği oyuncuları tatmin edecek düzeyde olacak.

Oyuncular inşa ettikleri hayvanat bahçesinde hayvanları besleyebilecek, onlara oyunlar oynatabileceğiz. Oyun içerisinde içerisinde yer alan seçenekler ile oyuncular hayvanat bahçelerini özelleştirebilecek çeşitli süslemeler ile hoş görünümlere kavuşturabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol