Planet Coaster’ın Yeni Genişlemesi Ghostbusters Yayınlandı!

Planet Coaster yeni genişlemesi ile oyuncuları tatmin etti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yaklaşık 3 yıl önce PC platformu için Steam’de yayınlanan Planet Coaster oyunculara eğlenceli zaman geçirtmeye devam ediyor. Geniş kitleler tarafından oynanan yapım, geçtiğimiz hafta yeni genişleme paketi olan Ghostbusters’ı yayınladı.

Oyunculara kendi lunaparklarını inşa etme ve yönetme fırsatı veren Planet Coaster eğlence dolu oynanışı ile günümüzde geniş kitleler tarafından oynanıyor. Geçtiğimiz hafta yani 4 Haziran’da Ghostbusters adlı genişlemesini oyuncularına sunan yapım, yeni genişlemesi ile oyuncuları tatmin etmeyi başardı.

Ghostbusters genişlemesinde oyunculara yepyeni hikaye odaklı bir senaryo bulunuyor. Yeni paket ile bilrikte oyun içerisine Dan Aykroyd and William Atherton’un seslendirmesi ile sürükleyici bir macera deneyimi oyunculara sunulacak. Bazı özel karakterleri de oyuna getiren genişleme yeni Slimer temalı çocuk treni olan RollerGhoster’ı da karşımıza çıkarıyor.

1984 yılındaki orjinal filminden alınan hayalet Avcıları Karargahı, Spook Central, Exto-1 ve Ray Parker Jr’ın Hayalet Avcıları temasına benzer otantik ortamlar ve seslerde genişleme paketi ile oyuna geliyor.

Yeni genişlemenin fiyat etiketi 80.00 TL olurken, geçtiğimiz haftadan bu yana Steam’de PC oyuncuları tarafından ‘olumlu’ olarak değerlendirildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol