Pirates of the Caribbean Tides of War Başlangıç Rehberi

Pirates of the Caribbean Tides of War isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Karayip Korsanları hayranları, Disney ve JoyCity’nin popüler mobil strateji oyunu Tides of War’da Jack Sparrow, Will Turner ve Captain Barbossa’nın cüretkar maceralarını yeniden yaşayabilirler. Oyunda bol miktarda aksiyon olduğunu söyleyebilirim. Oyunu oynayan herkesin, bir korsan imparatorluğu kurması kolay bir iş olmayacak. Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor.

Pirates of the Caribbean Tides of War Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi ve taktik öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Pirates of the Caribbean Tides of War baslangic rehberi 2

Pirates of the Caribbean Tides of War Başlangıç Rehberi

Kaptanların, Karayip Korsanları Tides of War’da her zaman yapacakları çok şey vardır, sürdürülecek ittifaklar, sürdürülecek okyanus savaşı ve yenilecek doğaüstü varlıklarla oyun devam edecek. Bu yüzden arada bir yardım almak iyi olur. Gezici korsanlar, onları etkili bir şekilde kullanırsanız size yardım edecektir. Güçlü bir imparatorluğu sürdürmek için yapılar inşa etmeli ve onları yükseltmelisin ve bunun için çok fazla ganimete ihtiyacın olacak. Gezici korsanlar her iki konuda da yardımcı olabilir. Bunlara önem verin.

Tides of War oyuncuları bir korsan kaptanı olarak yüksek hayatı yaşasa ve yedi deniz üzerinde yükselen bir imparatorluk inşa etse de, bir noktada kendinizi bir yağmalamanın ucunda bulmanız olasıdır. Neyse ki, bu olduğunda atabileceğiniz adımlar var. İlk önce, Lair’e gitmelisin. Bir avuç korsanınız, düşman saldırısından sonra oraya sığınmış olacak, böylece onları saflarınıza geri getirebilir ve yeniden inşa sürecine başlayabilirsiniz. Ganimet ordunuz da bir darbe almış olacak, ancak Crow’s Nest Inn’e gidip Dice Game’de şansınızı denemek, şanslıysanız, bu ganimetin bir kısmını telafi etmenize yardımcı olabilir.

Oyunda zar oynamak, ganimetinizin bir kısmını geri almak için iyi bir yol olabilir, ancak Tides of War’da sekizlik ciddi parçalar üretmenin en iyi yolu, Tüccar Gemilerini ve Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin üslerini hedef almaktır. Büyük paraların olduğu yer burasıdır, ancak henüz yağmalandıysanız kalkanınızın düşeceğini ve sizi saldırılara tamamen açık bırakacağını unutmayın.

Pirates of the Caribbean: Tides of War, tek başına yelken açmayı seven oyuncular için bol miktarda içerik sunarken, bir ittifaka katılmak oyundan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Dünyanın dört bir yanından diğer korsan kaptanlarla bağlantı kurarak, lonca üyelerinizin yardımıyla adaları yağmalayabilir, özel etkinliklere katılabilir, günlük ittifak hediyeleri kazanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol