Pillars of Eternity II: Deadfire Yeni DLC’sini Ücretsiz Olarak Oyunculara Sundu!

Pillars of Eternity II: Deadfire - Rum Runner's Pack yayınlandı.

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Versus Evil tarafından 8 Mayıs’ta yayınlanan Pillars of Eternity II: Deadfire PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformunda keyifle oynanıyor.

RYO tarzında bir yapı ile karşımıza çıkan Pillars of Eternity II: Deadfire oldukça zengin bir hikayeye sahip olarak karşımıza çıktı. Henüz yayınlanalı 1 ay olmayan oyun, 24 Mayıs’ta Rum Runner’s Pack adında yeni bir genişleme paketi aldı. Steam’de oyunculara ücretsiz olarak sunulan genişleme paketi oyun içerisine çeşitli yenilikler getiriyor. Oyunculara sunulan kişilik ayarı ile birçok yeni menü de oyunculara eklenmiş oldu.  Steam’de Standard Edition olarak 77.00 TL gibi bir fiyatla oyunculara sunulan yapım, yeni genişlemesi ile adından sıkça söz ettirecek.

Tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulan DLC, oyuna yeni bir karakter olan Mirke’yi ekliyor. Özellikleri ve karakteri ile bizlerin yüzünü güldürecek olan karakter, oyun içerisindeki aksiyon sahnelerinde de oldukça önemli rol üstlenecek. Mirke bizlere bazı görevleri yerine getirmemizde de yardımcı olacak. Oldukça zengin bir hikaye ile karşımıza çıkan yapım, önümüzdeki aylar içerisinde de hem güncelleme hem de genişleme paketleri almaya devam edecek.

Oyuncular yeni genişleme paketine buradan ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol